Problem z umieszczaniem *.fla na serwisach

witam wszystkich

mam takie bardzo nietypowy problem. Zaczynam sie wlasnie uczyc flasha i jak zrobilem taka probe z wczytywaniem teksty z pliku tekstowego

i tu wlasnie zaczynaja sie moje problemy:

mianowicie wszystko mi ladnie dziala odczytuje polskie znaki obsluguje html-a ale. I jak odpalam na kompie u siebie jest wszystko OK. Niestety jak wrzucilem to na serwer to nie pojawia mi sie tekst ktory umiescilem w pliku. Jest tylko samo tlo bez tekstu

czy ktos mi moze powiedziec co robie zle ale tak jak dla laika :smiley:

z gory wielkie dzieki za podpowiedzi

H E L P !!

rozumiem, że teraz masz na myśli plik wynikowy *.swf ??

a kolega umieścił na serwerze plik *.txt ??

jak mozesz przeslij mi spakowany katalog z tymi plikami na adres: rarlab@wp.pl

zobacze dlaczego tak sie dzieje

tak pomylilem sie to jest plik swf i dorzcilem tam plik tekstowy

i na kompie mi wszystko dziala

to znaczy ?? dział jak odpalisz www czy nie, bo nie rozumiem :slight_smile:

zachowaleś strukturę katalogów i plików przerzucając pliki z kompa na serwer ??

cala struktura jest zachowana

jak mam a kompie i jak odpalam animacje to mi wszystko ladnie dziala pokazuje i odczytuje z pliku txt niestety jak umiescilem to wszystko na serwerze (powtarzam ze wszystkie struktury plikow sa zachowane) wtedy “nie wiem czemu” ale nie wyswietla mi zawartosci pliku textowego

:>

podrzuć linka do www i najlepiej jak podrzucisz na serwer flaka i txt do przejrzenia :slight_smile:

problem tkwi w tym ze wiekszosc serwerow ftp rozrozniaja male i duze litery

test.swf

text.TXT

windows nie rozroznia i dlatego uruchamiajac z dysku wszystko bylo ok

wystarczy ze zmienisz rozszerzenie pliku na male txt i wyslesz na serwer

testowalem… dziala

aby zmienic rozszerzenie mozna skorzystac z total commandera lub w opcjach folderow odznaczyc opcje: Ukryj rozszerzenia znanych typow plikow

wiemkie dzieki ziomus

podzialalo nawet bym na to nie wpadl

jeszcze raz

WIELKIE DZIEKI

wpadłbyś :smiley:

niestety flash ma to do siebie, że wszystko musi być zrobione z arkanami sztuki - inaczej… kicha - sam pamiętam jak się nie raz męczyłem pół nocy, a okazywało się, że jak zwykle było to pierdoła (sorki za ota)

ciesze sie ze moglem pomoc

pozdrawiam

no tak ale np jak byla nazwa z TEST.txt to tez mi przyjmowalo tzn bylo rozszerzenie duzymi ale nazwe pliku odczytywal niezaleznie czy duzymi czy malymi

pozdro

ja też bawie się fhashem i zrobiłem cała stronkę,i wrzucałem na serwer i nie chodziła… :frowning: na dysku jak najbardziesz wszytko śmigało,ale na sewrwerze nie:/ a spędziłem nad nią trochę :-x dlatego napiszcie jak wrzcuać swf na serwy,struktura była dobrze jak na hdd :lol: