Problem z Update na NAV2oo4PL


(:: MARIO ::) #1

elo!

Ostanio zaóważyłem, ze mój norton coś koślawo chodzi :confused:

wyskakuje okno o aktualizacjach, daje ok, potem w natępnym oknie dalej, i pasek z aktualnym stanem pokazuje sie, jednak nieładuje sie do końca, i wyskakue okno ze zastało wsio zaktualizowane, ale za kilka minut lub na nastepy dzien to samo :confused: grzebałem w nortonie by sie zaktualizował, ale nic :confused: co moze byc nie tak :confused:


(lazikar) #2

A aktualizacje wykupione?? :smiley:


(:: MARIO ::) #3

a jak je sie wogóle wykupuje :shock: :? zawsze aktualizacje mi działały :? wiec niewiem co sie stało :?

update:

poradziłem sobie, pomogło przestawienie aktualizacji na ekspresową :wink:


(lazikar) #4

Jak masz legalną wersję to chyba wiesz jak się wykupuje. :x


(Duch) #5

mario podaruj sobie wogóle ten niby antywirus!! nie tak dawno jak tydzień temu <----(prawie) przepuścił wirusa który zeżarł mi cały system!! pod tego antywira pisze się wirusy które go blokują i robią z nim co chcą !!


(lazikar) #6

I to wina Nortona że ktoś napisał pod niego wira który go zablokował. Jak ktoś pisze, pod Nortona takie syfy to i pod inne też. Mi jakoś służy i nigdy jeszcze nie zawiódł. Zresztą szkoda kasy, którą na niego wydałem, aby go teraz zmieniać . :smiley:


(Duch) #7

O ile mi wiadomo to pod noda wirusów jeszcze nie ma :stuck_out_tongue:

a co do nortona to jest to poprostu przereklamowana tandeta która działa jak t-34 (to szybkość) i jak sito (skuteczność) !!


(fiesta) #8

Nie słyszałem o wirusach pisanych pod konkretny program antywirusowy. Jak już to są wirusy które nadpisują plik exe najpopularniejszych antywirów bądź firewalli i przez co umożliwiają infekcję i atak na zainfekowany komputer (nie bój się nod32 na ich liście również istnieje :P:P:P)


(lazikar) #9

Jedno jest pewne czasami nawet najlepszy antyvirus (Jaki dobry by nie był) może nie wykryć zagrożenia. :smiley:


(pysiu) #10

tak to jest z tymi antywirusami zawsze trzeba mieć na uwadze że działa na 99% a jeden procent moze kiedys przepuscić :wink: :wink:


(Duch) #11

tylko dla mojego spokoju wam podam że wirus który dostałem w mailu niecały tydzień temu został przepuszczony przez nortona jak nóż w masło :smiley: natomiast odkąd korzystam z noda zdarzyło się wczoraj że przysłano mi takową wiadomość której jednak nod nie przepuścił !!

pozdrawiam


(lazikar) #12

Mi jakoś Norton wyłapał ( i nadal to robi) wszystkie maile ostatniego czasu, a było ich trochę. Życzę ci aby Nod32 strzegł twojego kompa lepiej i nigdy cie nie zawodził. Przecież o to chodzi. :wink:


(fiesta) #13

Przypominam że tematem topica są aktualizacje Nortona a nie ranking norton vs nod32 :slight_smile:


(Duch) #14

to ja tylko słówko do lazikara!!

jasne stary!! przecież o to chodzi!! ale to boli jak się patrzy gdy jakiś robal wpieprza twój komputer!! norton mnie zawiódł i póki co broni mnie nod!! ja również życzę aby twój antywir (norton) spisywał się bezbłędnie!!

(przepraszam fiesta!!) :slight_smile: