Problem z uploadem - Neostrada 512

Witam serdecznie :slight_smile:

Po wrzuceniu na jakikolwiek serwer (Nie ważne czy Zippyshare czy Speedyshare, czy Wyslijto czy Yousendit) po załadowaniu ok 12-20% pokazuje się “Nie można wyświetlić strony” i kiszka :frowning:

Tylko raz udało mi się wrzucić dźwięk w formacie .mp3, ale ważył 2MB.

Mam Neostrade 512, nie mam NetLimiter’a, Win XP Home Edition + SP2

Bardzo proszę o pomoc - co mogę zrobić, że uploadować pliki (np. mp3 ważące 10mb) korzystając wyłącznie ze stron uploadowych takich jak zippyshare ?

Serdecznie pozdrawiam i miłego weekendziku życzę :slight_smile:

Próbowałeś na innych przeglądarkach?

Może antywirus?

Np. Avast ma limit wysyłanych plików standardowo ustawiony na 2048kB.

I za nic nie da się wysłać więcej póki nie przestawisz tej opcji.

No proszę, zaciekawiło mnie to. Ja używam od dawna avasta, nie przypominam sobie takiej opcji, a wysyła się wszystko w porządku, niezależnie od rozmiaru. Możesz napisać gdzie znaleźć to ustawienie?

Niestety jedyny antyvir jaki mam to Arca Vir - odłączyłem go i nic. Dalej problem.

Ustawienia programu / zakładka Kwarantana / sekcja Parametry wysyłania plików.

Zainstalowałem żeby sprawdzić, limit jest ustawiono na 1024kB w najnowszej wersji Avasta.

Ale to nie ma nic wspólnego z wysyłaniem plików np. w załącznikach do e-maila. Tam chodzi o wysyłanie plików podejrzanych o infekcję (z kwarantanny) do producenta programu avast w celu przetestowania pod kątem obecności szkodliwego oprogramowania…

W tej chwili mam ustawione na 1024 KB, a nigdy nie miałem problemu z wysyłaniem dużo większych plików niż 1 MB - to dowód, że powyższe ustawienie nie przeszkadza w wysyłaniu plików.

Nex_Live - odpowiedz proszę na moje pytanie z drugiego od góry posta.

Masz rację, sprawdziłem do czego służy ta opcja, lecz mój znajomy nie mógł wysłać pocztą załącznika większego niż zdefiniowany w ustawieniach Avasta. Pomagała zmiana tego parametru na więcej. Nie ściemniam.