Problem z uploadem


(Serpico) #1

witam wszystkich Forumowiczów!

jako, że to mój pierwszy post na tym forum chciałbym wszystkich ładnie powitać :wink:

jak to chyba najczęściej bywa z "nowymi" na forach, jako nowy zaczynam moją przygodę z forum od problemu :slight_smile:

a problem mój wygląda następująco:

korzystam z internetu jako użytkownik sieci pracującej na łączach radiowych, wpiętych według mojego stanu wiedzy w DSL'e.

download przez http mam całkiem przyzwoity bo waha się w przedziale 50-400 Kb/s. kiedy jednak chcę wrzucić coś na serwer przez http sprawa się komplikuje :expressionless:

każda próba wrzucenia na serwer pliku o wielkości większej niż +-1Mb kończy się fiaskiem, a w oknie przeglądarki w mgnieniu oka ukazuje się tekst:

w związku z tym, że nie mam zielonego pojęcia gdzie może leżeć problem, nie wiem też jakie informacje powinienem Wam jeszcze podać byście mogli mi pomóc. jednak jeśli coś z tego co napisałem pozwala Wam wywnioskować o co chodzi, to bardzo proszę o pomoc :slight_smile:

ewentualnie jeśli jeszcze powinienem podać jakieś bliższe szczegóły, proszę o pytania.

pozdrawiam

serpico

ps.

przepraszam za nic nie mówiący temat topic'u, ale problem jest dla mnie na tyle nie zidentyfikowany, że nawet nie wiem jak go dokładniej nazwać :slight_smile:


(Czmielo) #2

a jakty chcesz cos wzucic przez http? moze ja jestem wyjatkowo tepym przypadkiem ale z tego co wiem http umozliwia jedynie pobieranie a nei wysylanie plikow.... mowisz np o wysylaniu zalacznikow na poczty? eh jak sie myle to nawet jak bede cos wiedizal na forum to nie wpoeiwem hehe /z moim pechem to pewnie sie i myle/ haha ale nei slyszalem o wysylaniu na stronke plikow nie am bata nawet na FTPie przez internet explorer nie mozan zapisywac plikow co innego Total commander :smiley: haha


(Serpico) #3

też :slight_smile:

...ale nie tylko. chciałbym np. wrzucić plik na edysk, czy na inne serwery oferujące podobne usługi.

tak czy siak nie mogę nic wysłać przez IE :frowning:


(Czmielo) #4

eh robie scandisk mozgu i nie znajduje bledow :slight_smile: a sprobuj sobie outlooka skonfigurowac to wysylac moze bedziesz mogl zalaczniki hehe nie iwem co moze byc walniete ale mysle z eto nie jest wina lacza a konfiguraji systemu ot moje cholernie skromne zdanie haha


(Serpico) #5

wybacz ale, to żadne rozwiązanie dla mnie :lol:

pocztę ogólnie wysyłam właśnie klientem pocztowym, i tu z załącznikami nie ma problemu

mój problem leży głównie w kwesti edysków itp. i w przesyłaniu plików przy wykorzystaniu przeglądarki.

nie wykluczone, tyle że nie mam pojęcia za co się zabrać :wink:


(Krzysiek21) #6

A czy jesli wrzucasz cos na FTP'a np przez Total Comander to tak samo sie dzieje,czy tylko przez http??


(Serpico) #7

tylko przez http

ftp działa w miarę OK, problemy bywają z zachodnimi serwerami, ale polskie działają raczej w porządku. oczywiście nie są to niestety takie transfery jak w przypadku downloadu z http :slight_smile: ale są, więc nie narzekam.