Problem z UPnP

Witam, mam taki problem że podpisałem umowe z dostawca internetu Jim Sat w Gorzowie i mam problem z UPnP. Podczas testu połaczenia na konsoli PS3 mam niedostepne UPnP, a co za tym idzie mam problem z graniem w sieci. Spotkał sie juz ktos z takim problemem u tego dostawcy? jesli tak prosze o podpowiedz jak sobie z tym poradzic. Wczesniej miałem internet z multimedi i wszystko buło ok.

Podaj w skrócie topologie. Czy przy zmianie dostawcy zmieniałeś może router? Sprawdź czy masz włączoną tą opcję w routerze. Jeżeli tak to, albo twój nowy dostawca defautowo blokuje porty, albo będziesz musiał ręcznie je przekierować.

Router mam ten sam co miałem, jak recznie przekierowac te porty?

Dodane 02.07.2012 (Pn) 21:10

A jesli chodzi o dostawce to dzwoniłem i mi niby te porty odblokowali , ale w konsoli dalej ten problem

kasta27 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem. Ponadto na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swoje posty, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.