Problem z upoladem plików na serwery

Witam od niedawna bodajże od 5 dni mam problem z wrzucaniem plików na serwery m.i.n na youtube,wrzuta,filefront.megaupolad na innych jeszcze nie sprawdzałem ale błąd polega że np. na youtube pisze nieznany błąd oraz tak samo jest na wrzucie a na megaupolad oraz filefront “error”.każdy z tych plikow waży wiecej niż 130 mb.Dodam do tego że inne miejsze pliki mogę upoladować np na odsiebie proszę o pomoc bardzo mi na tym zależy ponieważ niedługo Demon patch 2009 do pes 2009 a ja jestem jednym z twórców

Może blokuje ci to antywirusowa zapora jaki masz antywirus i czy jak go wyłączysz to tez to wystempuje ?

O wlaśnie mam eset nod32 i ostatnimi dniami skończyła mi sie umowa

Jak “skończyła ci się umowa” to nie znaczy, że antywirus nie działa - on się tylko nie aktualizuje.

Co do tematu wątku - nie ma czasami ograniczenia w wielkości wysyłanego pliku np. do 100 MB?

od kiedy na filefront ma się limit na 100 mb tam można nawet 600 mb

cześć jak się masz czy coś w ciagu tych pięciu dni stało się ciekawego na Twoim komputerze np. aktualizowałeś system operacyjny może zacząłeś korzystać z innej przeglądarki innej wersji przęglądarki bodajże to może być problem właśnie oprogramowania a może też podaj jaki masz system operacyjny/SP bo to nie dobrze że twórca nie będzie mógł wgrać Demon patcha 2009 i chcemy pomóc pozdrawiam Dominik