Problem z uprawnieniami administratora windows 10.

Witam, od 2-3 mam problem z nowym laptopem. Robiłem windowsowy format laptopa ponieważ dzwiek nie oddawał basu. Po formacie laptop działal 2-3 tygodnie dobrze, po czym zaczął się problem. Laptop po odpaleniu, a dokladniej zalogowaniu sie na moj jedyny profil, pulpit zaczął się wczytywać 2-3 min (jest czarny ekran, ale widać kursor itp) gdy już załaduje się pulpit, pojawia się kolejny problem. Nie działa ani menadzer zadań, ani jakikolwiek program np. ponowny format nie działa, żadne ustawienia bo potrzeba uprawnien administratora, a takowych nie posiadam. Proszę o pomoc…

zdjęcie problemu:
problem1

https://www.exefiles.com/pl/exe/systempropertiesprotection-exe/
Powinno pomóc.

Ściągnij sobie Windows ISO, ale Twojej wersji (Home Pro), otwórz w eksploratorze i urichom setup.exe. Windows się nadpisze i będziesz miał nowo zainstalowanego.

Problem jest taki teraz taki, ze gdy odpalam laptopa odrazu mnie laduje na konto administratora, dalej mam czarny ekran przez 3-4min, po czym mam ustawienia windowsowe itp np. Lokalizacja, po czym gdy to sie laduje jest znow blad

Problem jest taki, ze gdy podłączam windowsa z pendrive, i biore opcje zeby resetowac. To normalnie wlacza mi sie administrator i nic zrobic nie moge.

Jeśli nie instalowałeś programów, a nawet gdyby, to zainstaluj od nowa system. Na czysto. Jeśli masz dane, to zrób kopię, po uprzednim odpaleniu płyty z systemem live cd. Z drugiej strony możesz mieć problem laptopem. Ewentualnie możesz sprawdzić, czy pod Linuxem (wyżej napisałem o live cd) będzie tak samo lub napraw system narzędziami Microsoft po odpaleniu płyty z systemem Windows, o czym napisał wyżej @stens1950

Przeczytaj, próbuj.