Problem z uprawnieniami- pomocy

Witam… Jeżeli powtarzam jakiś temat to przepraszam… Moj problem jest taki- wcześniej miałem konto i z tego konta zostały zabezpieczone niektóre foldery potem konto zostało usunięte i założone nowe (konto administratora). Zabezpieczenia zostały i po zmianie uprawnień w właściwościach dalej wyskakuję że “nie masz uprawnień…”, “potrzebujesz uprawnień do wykonania tej akcji”- nie mogę też usuwać plików z danego wcześniej zabezpieczonego folderu (koło ikonki usuń jest znaczek administratora- ta tarcza) wykakuje “aby usunąć ten plik musisz podać uprawnienia administratora” a potem “uzuskaj uprawnienia od administratora w celu wprowadzenia zmian w pliku”.

Ogólnie trochę namieszałem, przyznaję się i nie wiem jak przywrócić wcześniejsze ustawienia. Z góry dzięki za pomoc.

Hmm, być może wystarczy “przejęcie na własność”, danego pliku, folderu: http://www.fixitpc.pl/topic/55-przyznaw … -folderow/ :wink:

kaka5151 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.