Problem z uruchamianiem gier

Mam taki problemik. Wcześniej miałem wszystko dobrze. Brat cioteczny wwalił mi coś do kompa. Gdy wchodziłem do byle jakiego folderu czy to mój komputer czy moje dokumenty wyskakiwał błąd

Coś jak Wystąpił błąd Microsoft Visual Basic C++ z aplikacją explorer.exe

Próbowałem naprawy. Nic nie pomogło. Przywracałem rejestr nic nie dało. Uruchomiłem scan diska z konsoli odzyskiwania z parametrami naprawy ale pisało że sąnieodwaracalne błędy, których nie można naprawić. Rozsypał się.

Zrobiłem formata :oops:

Wszystko ładnie poinstalowane: directx 9 kwiecień, sterowniki nvidia 66.93, wszystkie stery, (wszystkie sterowniki takie jak przed formatem) Instalowałem też Vista Transformation Pack (wcześnej też go miałem) i dziś chciałem sobie pograć. Zainstalowałem, odpalam. Obraz ciemnieje, przeskakuje (tak jakby miało się włączyć) i zonk wraca na pulpit. W menadżeże zadań nie ma procesu tej gry. Patrzyłem też inne gry. 3D nie chodzą jak i 2D. Co robić :frowning:

sprubuj sciagnac jakies inne sterowniki do karty graficznej moze to pomoze.

tzn. teraz nie wyskakuje żaden błąd?

nie wyskakuje. Żadnego błędu. Nic. Po prostu odpalam skrót. Ekran robi się czarny jakby gra miała się włączyć. I nic. Zaraz wraca do pulpitu.

reinstalka gry a potem jak nie bedzie nadal dzialac to reinstalka sterow powinno pomoc

:mrgreen: :mrgreen:

to już dawno patrzyłem i nic :frowning:

mozliwe że podczs instalacji Windy coś mi sprzęt źle wykryło