Problem z uruchamianiem gry TS2009

Witam, gra przeze mnie posiadana Trainz Simulator 2009 nie chce się uruchamiać na laptopie z Win 7. Kiedyś miałem na nim XP - grałem. Format, wgranie Win 7 - też grałem. Ale gdy znowu musiałem zrobić formatowanie, zainstalowałem ją i próbowałem uruchamiać przy wszystkich możliwych ustawianiach. Nie idzie. Czasem pojawia się komunikat (przy włączaniu), że program Trainz nie odpowiada. Czasem pojawia się komunikat, że gra nie może być z jakichś przyczyn uruchomiona i pisze, żeby sprawdzić, czy mam najnowsze starowniki grafiki i DirectX i żeby próbować przy różnych ustawieniach. Zrobiłem tak - nie działa. Mam DirectX wymaganą wersję. Co do sterownika, to nie wiem. Był z nim problem przy ponownym instalowaniu Siódemki, ale w serwisie wgrali ten niby najnowszy (grafika stara, Intel 915gm/gms coś takiego) i podobna gra - TRS2006 przy innych niż dotychczas ustawianiach, ale poszła. A TS2009 nie. Gdzie szukać przyczyny?

Sprawdzić czy na pewno masz najnowszy sterownik do grafiki. To że w serwisie powiedzieli Ci że wgrali najnowszy, nie koniecznie musi być prawdą.

Rzeczywiście, przyczyną była nienajnowsza wersja sterownika. Dzięki za radę.

Niedoświadczony. :slight_smile: