Problem z uruchamianiem

Co zrobić, jeśli nie mogę uruchomić jakiegoś programu? Proces włącza się tylko na moment po czym od razu wygasa.

Nie wiem czego może to być wina, proszę o pomoc.

Możesz konkretniej.

A jaki to program… :?

Zazwyczaj w takich wypadkach pomaga reinstalacja oprogramowania ( Usunięcie katalogów, czysczenie rejestru).

Chodzi konkretniej o grę. Próbowałam reinstalować, ale nie pomogło. Czyszczenie rejestru też nie zdało się na nic. Gra była instalowana z płyty (zaznaczam, że do uruchamiania gry płyta jest zbędna - tak, żeby nie było ;))

Czy wyświetlają się jakieś błędy?

Czy Twój sprzęt spełnia wszystkie wymagania?

Czy dzieje się tak tylko w tej grze? Czy w innych również?

Nie wyświetlają się żadne błędy, mój sprzęt spełnia wszystkie wymagania. Dzieje się tak tylko w tej grze. Istotne, że prędzej działała. Jednak minął dzień i już coś się namieszało. Proces gry urachamia się, jednak zaraz potem wyłącza i gra nie jest w stanie działać.

PS.: Wiem, że problem może wydać się błahy, ale to gra młodszego brata, więc jej utrata grozi poważnymi konsekwencjami ze strony rodziców -_-’

(“Bo to ty popsułaś”)

Może napiszesz nam co to za gra ?

Być może dzieje się to nie tylko u Ciebie. :wink:

Taxi Madness USA (jakby co to nie moja tylko młodszego brata więc proszę nie zwracać uwagi na jej istotę)

Spróbuj uruchomić w trybie zgodności.

Prawoklik na skrót do gry > Właściwości > Zakładka “Zgodność” > Uruchom ten program z zgodnością z: próbujesz po kolei każdy system.

zrobiłam tak, jak doradził Bunio, i żadnych efektów…