Problem z uruchimieniem gry Battlefield 3

Witam wszystkich. Mam mały probem z grą bf3 , otóż mam nowy komputer , wszystko ładnie pięknie poibrane zainstalowane , aktuazacja pobrana i gdy wchodze np “tryb kanpani” to wyskakuje mi okienko na pulpicie z takim oto błedem “Your game data is corrupt. Please repair your installation through Origin.” . Jedni mowia ze na nowo zainstalowac gre , inni ze na nowo origin , inni zeby wziaść "napraw grę " Wszystko robiliłem i nic , dalej ten sam błąd… dodam jeszcze , że na starym kompie gra jako tako odpalila lecz komputer był za słaby , Ale odpalila . Teraz kupiłem nowy sprzet gra powinnasmigać na max detalach i tu takie coś . dziwne i proszę  o pomoc .

 

parametry komputera

 - procesor : AMD A8-5600 APU with Radeon HD Graphics 3,60 GHz

lites666 proszę konkretnie zatytułować wątek (użyj pełnego edytora).

 

Zignorowanie prośby będzie skutkować usunięciem topica z forum.

Zaproponował bym przeprowadzenie naprawy.

W oknie Origin na ikonie BF3 trzeba nacisnąć prawy klawisz i wybrać naprawę powinna pomóc.

Jeżeli to nic nie da, to proponował bym odinstalować Origin i ponownie zainstalować, przy czym katalogi z grami można pozostawić i jedynie w ustawieniach Origin wskazać położenie katalogów z grami. 

Tak jak wyżej napisałem wszystko to robiłem. na nowo instalowałem gre , origin wszystko i nadal nic . A usłyszałem od znajomego , że są jakieś kody do gry co są później blokowane . Jest to mozliwe ? bo gre kupiłem nie uzywana , lecz bez kodu.  a kod otrzymalem od znajomego . możę to bł ten kod który zablokowali ?

Skoro kod otrzymałeś od znajomego, to skonsultuj się z nim czy nie był on banowany. Tylko że z drugiej strony … masz grę przypisaną do swojego konta Origin ?

Tak mam. A kod nie był banowany bo jeszcze na starym komputerze dzialalo , co prawda nei dalo sie grac bo sie komp gral i te sprawy ale gra dzialala

Próbowałeś się kontaktować z pomocą techniczną EA ?