Problem z uruchomieneim kompa

Nie mogę sobie poradzic

tryb awaryjny nie działa instalacja i naprawa nie działa

nawet nie moge zrobic format dysk po prostu nic

instalator ładuje pliki i w momencie wybrania opcji czy ma naprawiac czy nowa instalacja wyłącza sie i już przy normalnym lub awaryjnym zgłasza się bład 0x000000ED (0x81F13AF8,0xC0000015 …

myślałem ze może procrsor sie grzeje ale nie

dodam ze mam twardziela s.ata

pomocy

Złączono Posta : 04.05.2006 (Czw) 18:06

pomyliłem numer błedu

0x000000ED (0x82EF7B28,0xC0000032.0x00000000.0x00000000)

przypomne że bluescreen wyświetla się przy uruchamianiu normalnym i awaryjnym ,a rozłącza się jak chce naprawic system lub przeinstalować

pomocy

Proponuje wykonac te wskazowki:

http://support.microsoft.com/?kbid=297185

pozdr

niestety nie moge bo się rozłacza ale nie jest to wirus

Złączono Posta : 04.05.2006 (Czw) 18:33

włączyłem na chwilę komputer żeby wyjąc płytke z nagrywarki i to był ostatni raz kiedy go mogłem odpalac pomocy ,moze cos innego jedynie w biosa moge wchodzic

A to probowales:

Uszkodzony system plików

Jeśli drugi parametr (0xbbbbbbbb) błędu Stop jest równy 0xC0000032, to uszkodzony jest system plików.

W takim przypadku uruchom ponownie komputer w trybie Konsoli odzyskiwania i użyj polecenia chkdsk /r , aby naprawić wolumin. Po naprawieniu woluminu sprawdź sprzęt, aby wykryć przyczynę uszkodzenia systemu plików.

Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki: 1. Uruchom komputer za pomocą dysków startowych systemu Windows lub za pomocą dysku CD-ROM z systemem Windows, jeśli komputer może być uruchamiany ze stacji CD-ROM.

2. Po pojawieniu się ekranu Zapraszamy do instalacji naciśnij klawisz N, aby wybrać opcję naprawy.

3. W przypadku komputera z rozruchem dwóch lub wielu systemów zaznacz instalację systemu Windows, do której chcesz mieć dostęp z Konsoli odzyskiwania.

4. Gdy pojawi się odpowiedni monit, wpisz hasło administratora.

UWAGA: Jeśli nie ma hasła administratora, naciśnij klawisz ENTER.

5. W wierszu polecenia wpisz chkdsk /r, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

6. W wierszu polecenia wpisz exit, a następnie naciśnij klawisz ENTER, aby ponownie uruchomić komputer. Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące używania Konsoli odzyskiwania w systemie Windows XP, kliknij numer artykułu poniżej w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

314058 (http://support.microsoft.com/kb/314058/) Description of the Windows XP Recovery Console

Jeśli ta procedura nie zadziała, powtórz ją, używając w kroku 5 polecenia fixboot zamiast chkdsk /r.

dzieki szuprycz

ja nie moge dojsc do komend bo rozłacza sie komputer juz po załadowaniu ploków instalacyjnych czytałem strone microsofta

Złączono Posta : 04.05.2006 (Czw) 18:52

Innymi słowy po pojawieniu się komunikatu zapraszamy do instalacji nie ma znaxczenia co wpisze czy n czy r czy enter komputer sie rozłacza

Złączono Posta : 04.05.2006 (Czw) 19:06

jak zrobic format dysk

moja dyskietka startowa 98 se nie moze sobie poradzic