Problem z uruchomienie windows 7

(system) #1

Mój problem polega na tym że ciągle gdy uruchamiam komputer włącza mi sie Narzędzie do naprawy systemu... I naprawia system, gdy już naprawi włącza sie normalnie windows (ale gdy włączam komputer ponownie to znowu Narzędzie do naprawy systemu sie uruchamia) można to anulować ale to jest troche wkurzające zeby to za kazdym razem anulowywać. Można to jakoś wyłączyć lub odinstalować??? Żeby mi to sie nie pojawiało następnym razem (w ogóle). Prosze o szybką odpowiedz. :!:

(MariuszListecki) #2

A wszystkie sterowniki masz zgodne z systemem?

Bo to narzędzie w moim bynajmniej wypadku uruchamia się jak zainstaluje coś co ma własny ster bez podpisu cyfrowego a 7 takie traktuje jako niebezpieczne i je wyrzuca.

Ewentualnie instalowałeś ostatnio jakieś emulatory typu alkohol Clone bo być może to tak zwane wirtualne napędy są problematyczne

(system) #3

Instalowałem tylko Ccleanera i sterownik do karty graficznej geforce fx 5500 ale do visty bo na windows 7 nie ma. Mam czystego kompa bo dopiero z win xp przeszłem na windows 7 Ultimate i Updatowałem pliki windowsa

(MariuszListecki) #4

A masz 32 czy 64 bity Bo jak masz złe bity to też może być problem.

I jeszcze jedno to ci nic kosztować nie powinno a zobaczymy czy to wina steru.

Zrób tak wejdź w menadzera urządzeń odintaluj grafike i uruchom ponownie kompa i jak będziesz miał szczęście to win sam znajdzie odpowiedni ster dla siebie

(system) #5

Mam 32 bitowy system operacyjny. Bez tego sterownika do karty nie moge wziasc rozdzielczosci na moj ekran 1920x1080 :confused:

-- Dodane 23.01.2011 (N) 12:37 --

Znaleźć Znajdzie bo już tak robiłem na początku ale max rozdzielczosc to 1280x1080 coś takiego. I to źle wygląda na takiej rozdzielczosci. A z tym sterownikiem którym pobrałem jest ta rozdzielczosc 1920x1080.

(MariuszListecki) #6

Jednak nie napisałeś czy jak karta chodziła na microfcie to nadal chciał sie naprawiać

(system) #7

Aha to zaraz sprawdze i dam odpowiedz.

-- Dodane 23.01.2011 (N) 15:46 --

Nic nie dało dalej to samo :confused:

-- Dodane 23.01.2011 (N) 17:14 --

Da sie jakoś odinstalować te Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania albo jakoś wyłączyć?

(MariuszListecki) #8

Czyli to nie grafika widzisz lepiej tego nie wyłączyć bo to narzędzie często ratuje od formatu.

A nie masz tego narzędzia w zaplanowanych zadaniach albo czymś takim