Problem z uruchomieniem best player i subedit

witam

nie mogę otworzyć tych dwóch programów, pojawia się komunikat nieokreślony błąd po kilkakrotnym kliknieciu ok następny komunikat to w czasie operacji odczytu wystąpił błąd dysku, best player jest widoczny w menadżerze zadań windows jako uruchomiony jednak okno programu nie pojawia się, subedit otwiera okno programu jednak nie można uruchomić zadnego filmu, problem pojawił się prawdopodobnie po zainstalowaniu najnowszych aktualizacji windowsa, lecz pewien nie jestem, pozostałe programy do otwarzania filmów działają

a próbowałeś odinstalować programy i ponownie zainstalować??

przeinstalowałem subedita i skasowałem bestplayera ściągnąłem na nowo z netu nie tu leży problem

może masz jakiegoś wirusa(y), jakiego masz antywirusa??

przeskanuj system Skanerem On-line

A i jakie masz kodeki??

klite codec pack 1.63 najnowszy jaki jest, kaspersky internet security 6.0, ashampoo antispyware, dodatkowo skanowłem online pandą i pccillinem czysto

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

Jak już coś odinstalowujesz to czyść rejestr > jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344. :slight_smile:

jeżeli chodzi o aplet aplikacje to czyto jest tylko jedno ostrzeżenie: źródło - userenv, zdarzenie 1517, jeżeli chodzi o aplet system jest jeden błąd: źródło- service control manager, zdarzenie 7000, użytkownik brak

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif