Problem z uruchomieniem bluetooth w laptopie

Cześć wszystkim, mam problem z uruchomieniem bluetootha w moim laptopie. Próbowałam przez pomoc ale się nie udało… Moj laptop ma wbudowany bluetooth ale nie mam zielonego pojecie jak go włączyć. Mam na nim windowsa viste, laptop to fujitsu siemens amilo Pi 3540, chciałabym przesłać pliki na komorkę. Wszelkie rady mile widziane :smiley: .Proszę o pomoc

Nati

Najprawdopodobniej musisz wcisnąć jednocześnie Fn + F2 (czy jakiś inny F-key przestawiający takie fale :D)

Powodzenia

bluetooth tak samo się włącza jak wifi, mam nadzieje że masz sterowniki zainstalowane, a w moim komputerze powinieneś mieć coś takiego jak otoczenie bluetooth

Jesteś pewna że ten sprzęcik ma bluetooth, bo według mnie to nie, to taki tylko zabieg marketingowy, za który bym w dyby zakuwał najchętniej :lol:

http://laptopy.info.pl/recenzje_noteboo … 3540/39/sp

ja też w moim asusie x50n cośtam cośtam mam na obudowie tą ikonkę ale wcale tam bloutotcha czy jak się tam pisze niema,takie obudowy robią do tych modeli ,jedne mają drugie nie maja

[-X

Kurcze macie racje oszukali mnie… wcisnęli mi kit że on ma bluetootha, teoretycznie mam takie cóś (niestety nie wiem jak to się nazywa) co sie wpina do komputera zeby bluetooth działał ale on nie chce iść na windowsie vista wiec w sumie w kropce jestem… dzięki za pomoc przynajmniej pozbawiliście mnie złudzeń że mam takie cudo w laptopie pozdrawiam