Problem z uruchomieniem Brothers In Arms

Otóż mam komputer:

Athlon 1800+

256 mb Ram

Karta graficzna GeForce MX 440 64 mb

Mam problem z tą grą otóż gry próbuje ją uruchomić pojawia sie czarny ekran i nic wiecej a slyszalem ze na geforcach 2 sie uruchamia a u mnie nie chce podejrzewam ze to moze wina sterownikow bo ja mam zainstalowane te z plyty co dostalem razem z kartą. Powiedzcie czy to sterowniki czy moze coś innego ??

ja miałem tą samą kartę i niestety nie dało rady jej odpalić nie pomogło nawet zmiana sterów.

cos zle słyszałes bo BiA wymaga karty z obsługa Pixsel Shader.

Ale jest jakiś program ze podobno oszukuje z Pixel Shader???

nieslyszalem o takim :?

jest ale wątpie czy ci pomorze ja próbowałem za jego pomoca odpalic gierke ktora wymaga pixsel shader i nie dało rady. Jedyne co ci polecam to zakup radzia 9550 ja tak zrobiełm (miałem przedtem mx 440 i praktycznie zadna nowa gra nie chciała chodzic) i teraz nie mam takich problemów. Koszt tek karty to 250zł.

Ale Radeon 9550 z jakiej firmy najlepiej wybrać zastanawialem sie nad tą kartą ale nie jestem zbyt przekonany??

Gigabyte lub Saphire ja mam Gigayte i jest good zreszta zobacz podpis :slight_smile:

Biesz gigabyte …

Ja sie czapnelem troche bo mam saphiere, ale powiem ci ,ze jestem i tak zadowolony !

Rdzen idzie mi na 400 …pamiatki juz slabiej bo 230 …ale to dlatego ,ze mam 256 mb .

A napewno jak bym mial 128 to by sie krecily jak szalone !

Nic tylko brac taka cudowna karte :!:

Też mam tą gre oraz GF 4 MX440 i mi nie chodzi. Wina karty grafiki :roll:

Dobra dzieki wam mozna zamknąć ???

A ja nie słyszałem, żeby Brothers in Arms odpaliło się na komputerze z 256 MB RAM. Ta gra wymaga co najmniej 512 MB RAM.

I tyle.

wiesz ci ci powiem Bubi czekaj na urodziny i dawaj GeForca przynajmniej 5900 ale nie polecałbym go raczej 6600 (nie mówie o GT)

Elo ja tez mam podobny problem, tyle że za pierwszym razem kiedy uruchamialam gre to ekran zorbil sie czarny i wyświetlił sie komunikat ‘‘tryb niedostepny’’ a potem jak wlaczalam to wszytsko chodzilo ok no i teraz sie ten blad powtarza i nie moge gierki uruchomic… Pomóżcie!!