Problem z uruchomieniem call of diuty 2 na windows 7

mam Windows 7 i po zainstalowaniu cod 2 single player chodzi normalnie zaś multi wywala mi i pisze ze jest błąd z exe.dodam jeszcze ze tuz po skończeniu instalacji wyskakuje błąd ze coś z biblioteką "no bibliotek script"pomóżcie mi rozwiązać ten problem z góry dziękuje

A masz oryginalny cd-key?

tak

Reinstalacja pomaga?

Może płyta uszkodzona jak nie może instalnąć?

na innym kompie na xp chula

Dodane 12.02.2010 (Pt) 18:33

dodam jeszcze je komputer ma 2 dni wiec jest świeża instalacja może coś blokuje wpis do biblioteki albo brakuje jakiegoś programu na grze pisze ze jest kontatybilna z windows 2000 i xp ale single chodzi więc multi chyba też powinien nie wiem pod jakim kierunkiem szukać

A jakiego masz Service Packa?

ostatnia wersja serwick pack 3 wyszła pod windows xp…windows 7 to nowe oprogramowanie i serwis pack 1 chyba dopiero wyjdzie

Dodane 12.02.2010 (Pt) 20:01

z tego co czytałem już pracują nad poprawkami systemu i gdzieś koło kwietnia będzie można zaktualizować system poprawek jakim będzie serwis pack 1 pod windows 7

jacek_2o ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.