Problem z uruchomieniem Call Of Duty 2

Witam.Mam problem z odpaleniem Call Of Duty 2.

Wyskakuje taki komunikat:

mlbeztytulu80.png

Nie wiem jak to odpalić Direxta zainstalowałem z sierpnia 2009,stery od karty też i dalej to samo.

Co zrobić żeby pograć w tego CODa?

Dodam,że sprzęt nie jest najlepszy,jest to bowiem zwykły laptop do intenatu przeznaczony głównie do intenetu.Chciałbym żeby to odpaliło bo chciałbym zagrać tzw LAN PARTY na swoim komputerze.

Moja konfiguracja: Intel Pentium Dual CPU T2370 1.73 GHz,1024 RAM,Karta Graficzna Intel X3100

Dodam jeszcze iż jest to Toshiba Satellite L300 11G,Short Model No PSLBCE i konfiguracja jest dobra bo koledze na takiej samej karcie graficznej,takiej samej ilości RAMu i na procku 2GHz (jednordzeniówka) śmiga tyle że on ma Acera Extense 5200 czy coś takiego

///edit

Sprawdziłem dxdiag i wyskoczyło że nie ma przyspieszeń nie wiem czemu:

mlbeztytulu1.png

///edit

Laptop nie chce przyjąć najnowszych sterowników do karty graficznej ze strony Intela przyjmuje tylko te ze strony Toshiby a między tymi sterownikami jest ok. rok czasu,wyskakuje błąd że poprawność instalowanego sterownika nie została sprawdzona dla tego komputera.Uzyskaj odpowiedni sterownik od producenta komputera

Usuń stary, zainstaluj nowy

http://www.idg.pl/ftp/pc_643/DirectX.9.0b.PL.html

Na tym lapku na komfortowe granie bym nie liczył

Błażej a jak usunąć ten stary directx??

Skasowałem Direxta 9.0c i zainstalowałem 9.0b

Teraz przy każdej grze wymagającej Direxta wyskakuje błąd przykładowo NFS Undercover–> Wystąpił problem z aplikacją nfs.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.Przy Call Of Duty 2 jest to samo.

x3100 zintegrowana karta to dobra konfiguracja ? :lol: :lol: :lol: :lol:

=D> =D>

btw najnowszy DirectX jest z tego roku ma oznaczenie 9.0c

http://www.freewarebb.com/DirectX-90c-R … e3415.html

dokładnie jak wyżej . tyle tylko że w rodzince call of duty często zdarzają się takie komunikaty . dziwi mnie tylko , że jest po angielsku wtwoim przypadku …grę masz oryginał ? jeśli tak zainstaluj directx z tej płytki . ale najpierw odinstalowałbym ta gre i potem znowu instalka . ja odpaliłem nawet na geforce 6200 agp . pisałem na poście ,czyli można.

Minęło już sporo czasu od daty w którym miałem ten problem ale problem tkwił w tym, że w Windowsie XP nie działała mi jakaś funkcja DirectX (dxdiag) i dlatego gra nie chciała odpalić.Po instalacji Windowsa 7 wszystko działa ok gra odpaliła bez żadnych problemów (nawet nie instalowałem sterowników,po intalacji Windowsa już wszystko w sumie było to co potrzebne).

Może komuś się to przyda więc napisałem.

ja miałem ten sam problem chodzi oto ze nie da się uruchomić gry na zintegrowanej karcie graficznej…po zakupie karty gra chodziła bez problemu i dodam jeszcze ze karta była słabsza niż ta co miałem zintegrowaną