Problem z uruchomieniem CS:GO

Cześć dzisiaj zakupiłem grę Counter Strike Global Offensive. Gra zainstalowała się bez problemów no wiec klikam graj i wyświetla się przeprowadzanie pierwszej konfiguracji instalować DirectX potem to znika na liście gier pisze csgo uruchomiony nic się nie dzieje a potem napis uruchomiony znika i nic się dzieje jak znowu włączam nieważne czy z pulpitu czy steam zawsze jest tak samo próbowałem już kilka sposobów z YT ale żaden nie pomógł.
Jeśli chodzi o kompa to
Procesor AMD Athlon II 2 rdzenie
4 gb RAm
Grafika GeForce 9500 GT 1gb
Proszę o pomoc.

A aktualizowałeś sterowniki do karty graficznej?

Wpisałem tylko geforce sterowniki cs go wyszedł 1 ale niezgodny z windows. Jest jakiś inny sposób

Wejdź sobie w Podgląd Zdarzeń, i w Logach Windows i w Aplikacji powinien znajdować się informacja o błędzie podczas odpalania gry, jeśli takowy wychodzi

A w ogóle jakiego ty masz Windowsa?

7 Ultimate

No to sprawdź ten błąd tak jak ci napisałem wyżej. Jak będziesz miał żółty trójką lub czerwone kółko, to kliknij sobie na to i będziesz miał info o błędzie

Znalazłem czerwone kółko i właśnie dotyczy to cs identyfikator zdarzenia 8194 to wystarczy czy sprawdzić coś jeszcze?

Czy możesz mi wysłać screena okienka? Najlepiej jakbyś dał na jakąś stronę hostującą foty i mi wysłał linka

daje link na chomikuj nie musisz pobierać bo wystarczy że klikniesz i ci się powiększy
https://chomikuj.pl/jestwolananazwa/Galeria

A możesz jeszcze z zakładki Szczegóły podesłać screena? BO to jest jakiś błąd z punktem przywracania. No ale będzie lepiej opisane w owej zakładce

Wejdź w ten sam link jest już 2 screen

Wygląda mi to na błąd windowsa. System przy instalacji programów, tworzy sobie tak zwany Punkt Przywracania. I właśnie tak jest w twoim przypadku. Możesz spróbować zrobić dwie rzeczy:

  1. Zweryfikować pliki gry. PPM na csgo w bibliotece Steam - Właściwości - Pliki Lokalne - Weryfikacja spójności plików.
    2 I możesz jeszcze w Wierszu polecenia Windosa, odpalonego jako Administrator wpisać to: sfc /scannow. To ci zweryfikuje pliki systemowe. Jak to nie podziała, to raczej będziesz musiał przeinstalować system na nowo

1 zrobiłem już dawno ale 2 sposób też nie zaradził no cóż nie będę już cię męczył dzięki za pomoc.

Nie ma problemu. Tym się zajmuje :D. Raczej zalecałbym ci przeinstalować na świeżo system, bo to jest ewidentnie problrm z tworzeniem punktu przywracania. Też tak miałem kiedyś. Na nowo system postawiłem i zadziałało :slight_smile:

Z reinstalacją systemu, to ja bym poczekał. Nie w taki sposób, rozwiązuje się problemy. Zainstaluj bibliotekę DirectX, oraz vcredist. All in One, chyba tak nazywa się ten program, który instaluje vcredist.

Edit: Pofatygowałem się, znalazłem program, który instaluje bibliotekę (pakiet) vcredist. https://www.dobreprogramy.pl/All-in-One-Runtimes,Program,Windows,76101.html

A więc, po zainstalowaniu vcredist, oraz po zainstalowaniu DirectX, gra na bank musi ruszyć.

W sumie masz rację. Nie pomyślałem wcześniej o tej bibliotece. Może pomóc. Kurcze dzisiaj w ogóle nie myślę xD

Ten sposób jest w sumie zły, tak możesz najwyżej szukać informacji czy gra wymaga nowszych sterowników.

http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl - tu szukasz.