Problem z uruchomieniem fify14, a także problemy graficzne


(Mordrakon) #1

Zacznę od pierwotnego problemu, Zakupiłem 2 dni temu Fife 14. Zainstalowałem, wyświetla mi się menu. Jednak gdy kliknę przycisk graj komputer chwilę muli, a po tej chwili pojawia się logo EA Sports, które następnie znika, podsumowując mimo spełnionych wymagać systemowych nie mogę odpalić. Szukałem pomocy w internecie nic z proponowanych nie pomogło.

Drugi problem. Uznałem, że problemem mogą być nieaktualne sterowniki. Wszedłem zatem na stronę Nvidia i zainstalowałem najnowsze sterowniki. Skutek - w niektórych miejscach mam ledwo widoczny biały tekst ->http://img.pl/525d51fe0154a/ w innych polach tekstowych ten biały tekst tak się zlewa, że nic nie jest się w stanie odczytać - > http://img.pl/525d50b6574f1/.

Moja prośba jest następująca aby rozwiązać te problemy, a w szczególności ten drugi.

Pozdrawiam.

P.S. Jeśli potrzebne jakieś konkretne parametry mojego komputera to mogę podać. Wstępnie napiszę, że mam Win 7, a moja karta graficzna to Nvidia Geforce GTS 250.


(Agatonster) #2

MordocKraxus ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(bart86) #3

nie jedna osoba już pisała o tym że najnowsze sterowniki nie za bardzo chcą poprawnie działać na tej karcie co masz popróbuj starsze


(Mordrakon) #4

Zainstalowałem starsze sterowniki, a problem pustych okien systemowych niestety nadal nie zniknął. Dodam, że próbowałem różnych opcji i za każdym razem uruchomiałem komputer ponownie. Jakieś pomysły ?