Problem z uruchomieniem Google Chrome

Cześć. Tak jak w temacie, po kliknięciu w ikonę Chrome pojawia się nastepujący komunikat:

 

“Administrator zainstalował w tym systemie przeglądarke Google Chrome i jest ona dostepna dla wszystkich użytkowników. Przeglądarka Google Chrome zainstalowana na poziomie użytkownika zostanie teraz zastapiona przez instalację systemową”

 

Dwa razy usuwałem i instalowałem na nowo. Da się ją uruchomić tylko poprzez naciśnięcie ppm i uruchom jako administrator.

Z góry dzięki za pomoc.

Odinstaluj Chrome zaznaczając usunięcie danych przeglądania za pomocą Geek Uninstaller Free: KLIK

Zatwierdź usunięcie pozostałości wyszukanych przez Geek Uninstaller.

Najpierw możesz wyeksportować zakładki: KLIK

Zrobiłem tak jak pisałeś. Nadal nie można uruchomić i pokazuje sie nastepujący komunikat:

 

"C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe

Klasa niezarejestrowana"

To usuń podane klucze http://www.download.net.pl/chrome-nie-chce-sie-uruchamiac-klasa-niezarejestrowana/n/4189/

Usunąłem, zrestartowałem komputer. Pierwsze uruchomienie OK. Jak ustawiłem Chrome jako domyślną przeglądarkę znów pojawił się komunikat o niezarejestrowanej klasie.

No to powtórz gimnastykę. Ale po restarcie komputera, nie ustawiaj domyślnej przeglądarki z poziomu przeglądarki, tylko  w Ustawienia, aplikacje domyślne, kliknij dwukrotnie w ikonę Edge, rozwinie się lista, tam wybierz dostępne Google Chrome.

Nie ma Chrome w ogóle na liście… Pojawiła się po próbie ustawienia z pozoimu przeglądarki, ale nie ustawiłem, ale po ponownej próbie uruchomienia znów pokazuje się komunikat o niezarejestrowanej klasie… A najdziwniejsze jest to, że gdy klikam na ikonę Chrome na pasku zadań ppm i wybieram otwórz nowe okno, to się uruchamia.

No patrz. Trzeba specjalne względy.

Ponownie odinstaluj. Tak, jak napisał Atis. Ponownie zainstalujesz, ale stąd: https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html?hl=pl

 

Pierwsze, to wyskoczy zgoda na warunki i zainstaluj, ustaw, jako domyślną przeglądarkę. To już w instalatorze wyskoczy takie cuś. Następnie zrób wdech i na przycisku Wybierz i zainstaluj, z PPM wybierz jako administrator. Może instalator da Chrome należne miejsce w windows 10?

 

Nie wiem dlaczego na DP jest Google Chrome tylko do Windows 8.1? Na podanej stronie jest napisane, że instalator jest dla Windows 10.

Klikająć PPM na przycisku wybierz i zainstaluj nie ma w rozwiniętym menu opcji “jako administrator”

Ale jest pobierz. Na dysku otwórz instalator jako administrator. Był w ie wybór pobierz i zainstaluj, a przy przy okienku uruchom po pobraniu, były opcje uruchamiania. Na dysku instalator, to na pewno będzie miał z PPM - jako administrator.

Wszystko zrobiłem tak jak pisałeś i niestety problem nadal występuje.