Problem z uruchomieniem gry Minecraft

Siemanko mam problem z uruchomieniem gry Minecraft…czytalem na różnych forach itd., itd. Nie znalazłem niestety rozwiązania i dlatego przychodzę z problemem tutaj. Dodam tyle, że na Windows 7 który miałem 1.5 roku temu wszystko śmigało tak jak trzeba, niestety z aktualizacją na Win 10, zmieniło się to. Inne gry chodzą bez zarzutów. Proszę o pomoc! Tak wiem mój laptop jest totalnym dziadostwem, ale uważam że coś nie gra jeśli głupi minecraft nawet się nie włączy. Aktualizowałem każdy sterownik (przedewszystkim karty graficznej).

GLFW error 65542: WGL: The driver does not appear to sopport Opengl
Please make sure you have up-to-date driver (see aka.ms/mcdriver for intructions)

(Taki bład wyskakuje, zdjęcie erroru jest zbyteczne)

System Information

  Time of this report: 3/15/2020, 18:42:51
         Machine name: DESKTOP-IPK8HQJ
           Machine Id: {ADF40341-9240-4FDC-8CD7-8B86EB80FB77}
     Operating System: Windows 10 Home 64-bit (10.0, Build 18363) (18362.19h1_release.190318-1202)
             Language: Polish (Regional Setting: Polish)
  System Manufacturer: TOSHIBA
         System Model: Satellite C660
                 BIOS: Phoenix SecureCore Version 2.00 (type: BIOS)
            Processor: Intel(R) Core(TM) i3 CPU       M 380  @ 2.53GHz (4 CPUs), ~2.5GHz
               Memory: 4096MB RAM
  Available OS Memory: 3890MB RAM
            Page File: 3415MB used, 4275MB available
          Windows Dir: C:\WINDOWS
      DirectX Version: DirectX 12
  DX Setup Parameters: Not found
     User DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
   System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
      DWM DPI Scaling: Disabled
             Miracast: Not Available

Microsoft Graphics Hybrid: Not Supported
DirectX Database Version: Unknown
DxDiag Version: 10.00.18362.0387 64bit Unicode

Jaką masz grafę?

Sprawdż,czy sterowniki do grafiki są dobrze zainstalowane.Może jedziesz na domyślnym sterowniku VGA z Windows.Następnie DirectX 9,10.Może nie być niektórych plików.Sprawdż maszynę Java.Problem z Javą może powodować zawieszanie.

Intel® HD Graphics tak wiem jest słaba ale na Windows 7 przy dobrych ustawieniach miałem po 150 FPS w Minecraft.

image
Nie wiem czy jadę nadomyślnym sterowniku VGA z Windows.
DirectX 12 mam więc nie wiem. Mam instalować 9 lub 10? Jak mam sprawdzić maszynę java? (zaktualizowałem do najnowszej wersji).

Zainstaluj jeszcze DirectX 9 i DirectX 10 z pakietów.Na DP są pakiety.
Maszyna Java to środowisko JRE.Java Runtime Environment.

podeśliesz link?

DirectX 9 nie mogę zainstalować na systemie Windows 10. Pobierałem z Microsoftu.


Tylko zobacz czy masz system 32 czy 64 bit

No 64 bit.