Problem z uruchomieniem gry Tony Hawk Proskater HD

Witam ,mam problem z uruchomieniem gry Tony Hawk Proskter HD.Spełniam wszystkie wymagania gry,mimo to gra się crashuje. Gra jest w Pełni oroginalna. Gdy się wczytuję pokazują się trzy reklamy i w tedy wywala do pulpitu,całkowicie nie rozumiem o co chodzi. Prosze o szybką odpowiedz :frowning:

Sterowniki i DirectX aktualne?

jak najbardziej,nie dawno zmieniany system,wszytskie sterowwniki akualne i direcX tez

Tak w ogóle gdzie można kupić TH HD ? Bo za chiny znaleźć nie mogę …

Można kupić na Steamie, innej możliwości nie ma. Wracając do problemu… próbowałeś reinstalacji gry?

Pochwal się swoim komputerem bo takie coś oznacza że nie spełniasz wymagań

Ta… ciekawe rzeczy piszesz. Błąd tego samego typu mam np. przy Warzone 2100. Zerknij sobie na wymagania owej gry, a potem na mój podpis. Wyzbędziesz się wątpliwości co do tego, iż Twój post to bzdura. Jedyne, co było sensowne w Twojej wypowiedzi, to prośba o ujawnienie specyfikacji komputera. W sumie to by się przydała.

Piszesz z dwóch kont?

Przecież post odnośnie możliwości zbyt słabej konfiguracji nie jest skierowany do Ciebie.

Co do samego postu, jego autor ma rację iż taka sytuacja może mieć miejsce.

Często tak się dzieje iż reklama zdąży się prześlizgnąć czy jakieś intro nawet…a później aplikacja pada.

Nie, nie piszę z dwóch kont, tylko na swoim przykładzie pokazuję autorowi tego kretyńskiego postu, że jest w błędzie. Może i w pewnych skrajnych przypadkach tak się zdarza, ale takie uogólnienie jest bardzo błędne.