Problem z uruchomieniem gry Wiedźmin 3 (crash report)


(darkhead20) #1

Witam,

 

Jak w temacie. Nie grałem przez 3 tygodnie w wiedźmina i gdy dziś chciałem uruchomić pojawił mi się czarny ekran i po sekundzie zniknął. Po tym zdarzeniu w bin x64 gdzie jest aplikacja do uruchomienia wieśka pojawia się crash report. Daję go tutaj: http://wklej.org/id/2940301/

Przypomnę że w ciągu tych trzech tygodni tylko cofnąłem sobie sterowniki karty graf do zaufanej wersji 368.22 dlatego bo niestety lub stety minecraft (tak gram w niego z kolegami na swoim serwerze) nie działał bo java się wyłączała ale to mniejsza o to już jest ok.

Prosiłbym o podanie instrukcji jak to naprawić ponieważ sam nie wiem. Dziękuje.

Edit: Ciekawe czy kiedyś ktoś odpisze bo widzę że natrafiłem na ciężki problem XD


(nic ciekawego) #2

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie :p. Sprawdź na oficjalnym forum cdp http://forums.cdprojektred.com/forum/en/the-witcher-series/the-witcher-3-wild-hunt/tech-support/pc-aa/40179-exception_access_violation-3221225477-error-reading-location

możesz też sprawdzić ten sposób

 


(lordjahu) #3

 

Dziwne. Próbowałeś zainstalować ponownie grę ?


(darkhead20) #4

Nie bo nie miałem na to czasu. Najprawdopodobniej jutro to zrobię i powiem co i jak. Ale mam najważniejsze pytanie, bo jeśli zrobię reinstall gry to co z moim “sejwem” ? I wgl jak go zrobić?

Edit: Ten sposób nie zadziałał. 

Edit 2: Czytałem na forum lecz nie wiele zrozumiałem i wgl nikt nie miał tego samego błędu co ja. Bo ja mam z samymi zerami a oni inne.


(lordjahu) #5

Sprawdź w moich dokumentach - powinieneś mieć folder Witcher 3 - tam masz save.