Problem z uruchomieniem gry Wiedźmin

Witam wszystkich.

Piękna gra trzeba przyznać i warto wesprzeć producenta, zwłaszcza że to polska produkcja. Tyle w temacie pirat nie pirat. To jednak nie rozwiązuje problemu. Po zainstalowaniu Edycji Rozszerzonej po komendzie uruchom, pojawia się czarny ekran na sekundę i wszystko wraca do Windy. Czy jakieś pomysły poza zdjęciem wirtualnego napędu są?

Właśnie trzymam w ręku instrukcję do gry Wiedźmin Edycja rozszerzona i tam jest takie zdanie:

Wystarczy wejść na naszą stronę internetową: http://www.cdprojekt.pl/pomoc i zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi wydawanych przez nas gier.

lub

Jeżeli z jakiegoś powodu nie znajdziesz odpowiedzi [...] możesz zwrócić się bezpośrednio do pracownika pomocy technicznej

Słowem, sprawdź na cdprojekt albo napisz do nich

michael-1922 żal mi cię. Nie ma osoby na świecie która by miała wszystko oryginalne. Możesz się przechwalać że TWOI RODZICE ci wszystko kupią jak położysz się na środku dywanu i zaczniesz beczeć. Samemu cię na to nie stać więc bronisz się rodzicami. “Wiele osób które znam ma pirata” między innymi ty.

a poruszając ten temat gry ja pozainslatowaniu wiedźmina chciałem go zpatchować tylko niewiem jak uruchomic te patche. I jakos pliki pomotałem i chcialem usunąć grę lecz nie mogłem znalesć odinstalatora więc usunąłem gre prosto z folderu a teraz instalator mi się niechce uruchomić…;/

Skorzystaj z programu Final Uninstaller. Znajdujesz w spisie zainstalowanych gier/programów ten, po którym pozostałości chcesz usunąć, i klikasz “Clear”.

Powinno to usunąć śmieci z rejestru pozostawione po usuniętej w ten sposób grze.

A mi wyskakuje przy próbie uruchomienia że Client services can not be started i że brak pliku witcher ini w startowej lokalizacji lub dane w nim są niepoprawne:( co poradzicie?

skorzystalem i jest już ok dzięki;p