Problem z uruchomieniem gry

Otóż próbowałem uruchomić sobie jedną z serii nfs(u2 i mw) i nie mogę. Wyskakuje mi błąd windowsowski w problemem aplikacji exe. Gra w ogóle nie startuje. Nie wiem jak temu zapobiec. Mam nowe sterowniki(dostarczone razem z kartą graficzną). Pokazuje się czarne tło i odrazu się zamyka i wywala ten błąd. Pomocy.

Może by tak więcej info ? Podaj dokładny konfig kompa a na pewno ktoś pomoże :wink:

Z jakiego programu dać konfinga?

Po prostu napisz jakie masz parametry dokładnie. Ram, procek, grafa itp. Nie musi być z żadnego programu.

Dam z everasta, będzie wszystko dokładnie:

Dodam jeszcze że przy uruchamianiu gry jest taki dźwięk jakby z stacji dyskietek coś startowało, dyskietka chciała się wczytać ale to już przy samym błędzie. Acha w biosie mam ustawione napędy w kolejności: hd, cd, floppy więc kolejność w biosie wykluczam:/

Złączono Posta : 18.09.2007 (Wto) 22:53

Już mam. Wychodzenie z gry spowodowane było brakiem direct draw- nie obsługiwane. Wystarczyło tylko to uruchomić. U mnie wygląda to tak:

folder F:\WINDOWS\DXTool i tam zaznaczam Use DirectDraw Hardware Acceleration. Dodam że sam na to wpadłem:D!! Poprostu wychodzenie z gry powodowane było nie obsługiwaniem przyspieszenia 2D a w grze najpierw była prezentacja loga firmowego w 2D (tak mi się wydaje). W każdym razie to działa:D