Problem z uruchomieniem GTA IV

Witam, ostatnio naszło mnie na to, aby znowu pograć sobie w jedną z moich ulubionych gier GTA IV. No więc do szafki, wyciągam płytę, instaluję

, wszystko przebiega w jak najlepszym porządku, ale jak przychodzi do włączenia gry, już klapa. Włączam Social Cluba, tam PLAY i wyświetla mi się komunikat, aby się zalogować do tego Social Cluba, bo to pozwala grać MULTIPLAYER. Wcześniej nie miałem tego zalogowanego i wciskałem na tym komunikacie OK, więc i tak zrobiłem w tym wypadku, a tu wyświetla mi się drugi komunikat:

Aplication Failed to Launch:

The application you are attemping to launch failed to start. This could be the result of it being blocked by Windows Parental Controls/Family Safety. PLease make sure you have access to the application before trying to launch it, or contact support at:

http://support.rockstargames.com/

Na stronę to wchodziłem i nic tam nie znalazłem, a mój angielski nie jest na tyle dobry, aby tam się dogadać.

Gra jest oryginalna. Mam system Windows Vista Home Basic 32-bit z SERVICE PACK 2. 3GB pamięci ram, procesor Intel Core 2 Quad CPU Q8200 2,33 GHZ. Karta graficzna ATI Radeon HD 3600 Series 512MB. Korzystam z systemu jako administrator. W tym komunikacie pisze, że może to być wina kontroli rodzicielskiej, lecz ja takowej na komputerze nie posiadam, a ta systemowa w VIŚCIE nie może być włączona na administratorze.

Proszę o pomoc, bo już nie mam pojęcia co można z tym zrobić, a chciałbym sobie pograć.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

spróbuj zainstalować najnowszy patch 1.0.7.0 dzięki któremu gra będzie się uruchamiać bez programu social club a i wydajność podskoczy

No i super, zainstalowałem ten PATCH i usunęło mi plik LaunchGTAIV.exe teraz już wcale nie mogę nawet próbować włączyć GTA :confused:

Dobra plik udało mi się odzyskać, bo zapytało, czy zapisać zmiany. Ale teraz przy próbie włączenia gry wyskakuje mi FATAL ERROR: WS10

Co teraz ???

Dodane 16.12.2010 (Cz) 21:08

Proszę pomocy :oops: :oops: :oops: :oops:

Dodane 18.12.2010 (So) 11:34

Dobra dzięki za tą waszą pomoc, to forum jest super, pierdolcie się. Jedna tylko osoba chciała pomóc, coś jej nie wyszło. A teraz boi się odezwać, bo wie, że ■■■■■■■■■ł sprawę, /cenzura/ wam w dupy z taką pomocą. ŻEGNAM !!