Problem z uruchomieniem i patchowaniem wiedźmina 2

Po pierwszej instalacji i aktywacji pojawiał się medalion i znikał reinstalowałem i po wpisaniu klucza i pobraniu pacza pojawia się gra niekompletna i wychodzi.

Zaktualizowałem wszystkie sterowniki windows xp sp3, directx zaktualizowany i visual 2010, mam 3gb ramu, geforce 9500 gt, 400gb hdd z czego 250gb wolne, intel core 2 duo 2,2 ghz

andkaw7911 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Bo widzisz - wiedzmina się kupuję po 6 miesiącach od premiery - wtedy już działa :slight_smile:

Pobrałeś zalecane sterowniki do niego?

http://www.chip.pl/news/sprzet/karty-gr … iedzmina-2

tak do karty graficznej, do chipsetu, do dźwiękowej, dircetx i visual najwyższa wersja

System w wersji nie polskiej ? Jeżeli tak to odinstaluj Wiedźmina i zainstaluj go w folderze bez polskich znaków ,np D:GRY:Wiedzmin 2.

już tak instalowałem

Powyższy błąd pojawia się ponoć przy niezgodnych wersjach językowych…Instalujesz / patchujesz na koncie administratora systemu? - tak należy. Na czas instalacji powyłączaj zabezpieczenia ,czyli antywirusa itp , > Spróbuj.

Dodane niedziela, 22 maja 2011, 12:33

jak to nic nie pomoże to napisz na :

help2start@thewitcher.com

antywirusa winstalowałem, z konta i uprawnieniami admina instaluje i uruchamiam spaczować spaczowałem lecz uruchomić niedam rady medalion i puźniej powrót do lanchuera

W panelu Nvidii > ustawienia 3d > wyreguluj… > zaznacz pod kontrolą aplikacji .Odinstaluj sterownik Nvidii 3D Vision - jeżeli taki masz zainstalowany.

W launcher’ze kliknij “Grafika i język” > zaznacz zaawansowane > Poziom szczegółów ustaw minimalny ,rozdziałka 1280/720 lub mniejsza. Spróbuj również ustawić na Wyłączone przy Pełny ekran.

A w ogóle Twoja karta graficzna jest bardzo słaba, coś koło 8600GT…