Problem z uruchomieniem kamerki internetowej na czacie

Próbowałem sobie dziś wejść na taki o to czat -> http://tinychat.com/nefretari

Niestety jak mnie już połączyło i chciałem uruchomić sobie kamerke na czacie przyciskiem „Start Broadcasting” na niebieskim tle, to wtedy wyskoczyło mi takie okienko, w którym mam nadzieje dobrze zaznaczyłem pola wyboru:

camerka.png

Następnie dałem " Zamknij" i pojawiło się takie okienko:

camerka1.png

W okienku Lenovo EasyCam… widać obraz z mojej kamerki internetowej. Kamerke mam wbudowaną do laptopa.

Następnie zaznaczyłem okienko Lenovo EasyCam… by przycisk " Continue" zrobił się aktywny. Po kliknięciu w „Continue” pojawia mi się okienko następujące:

camerka3.png

I wtedy nie moge już wybrać nic żeby mi kamerka na tym czacie zadziałała :frowning: Na tym etapie jak chce coś wybrać, lub kliknąć przycisk " Back" wtedy mi się laptop zawiesza i nie moge nic zrobić na moim komputerze.

Dzieje mi się tak tylko, gdy wchodze na ten czat z przeglądarki Google Chrome, natomiast gdy wchodze z przeglądarki Internet Explorer to przy tym ostatnim etapie moge sobie wybrać te kolorowe paski - What U Hear i wtedy kamerka mi zadziała (select microphone). Nie wiem tylko czemu w przypadku Google Chrome kamerka niechce mi zadziałać na tym czacie.

Używam Windows 7 Home Edition. Nie wiem czy to jest dobrze tak, czy powinna mi kamerka na czacie działać na obu tych przeglądarkach ? Czy jest to wina mojego laptopa czy raczej czatu ? Prosze Was o pomoc w tej sprawie.

Ja też nie mogę włączyć kamerki na tym czacie bo gdy weszłam od razu dostałem bana :lol: :lol: :lol:

Śmieszny czat

a co do Ciebie to zaktualizuj flasha z poziomu Chroma oczywiście

hmm, a jak to zrobić ?

Wejdź w Chrome na http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

tylko odhacz żeby Ci nie pobierało tego McAfee bo to śmieć jest

flash bedzie inny w IE i inny w Google chrome ? bo tutaj mam zainstalowany adobe flash player 11