Problem z uruchomieniem kompa, po chwili gaśnie

Witam!

Poskładałem komputer z tych części:

Intel Core2Duo E6300

Asus P5B

Galaxy 7600GS 256MB

Goodram 512 800

Zasilacz Chieftec 450w

I gdy nacisne power włącza się i wyłacza po sekundzie, zdążą się jedynie wszystkie wentylatory zakręcić i to wszystko bo się wyłącza. Próbowałem właczać z odłączonymi wiatrakami,dvd i ramem, i nic zawsze tak samo po sekundzie gaśnie. Nie mam pojęcia co to może być

Komputer Nowy ,używany ??Jeśli jest Nowy i masz na niego to pędz do servisu i im głowe zawracał bo od tego oni są.A tak pozatym to wydaje mi sie ze to może być wina zasilacza.Jeżeli masz taką możliwość to sprawdż zasilacz np u kolegi i zmierz mu napięcia.Tylko pamiętaj że napięcia mierzy sie Miernikiem a nie programami typu Everest bo one w kwestii napięć wyświetlają głupoty.Sprawdz z tą zasiłką a jak to nie pomoże to będziemy dalej kobminować.

POZDRAWIM :)! MEMBERS92

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Na poczatek reset BIOSu.

Po dociskaj wszystki wtyczki zasilania.

Jak skłądali Ci go w sklepie to poginaj do nich :wink:

Kompa sam składałem. Bios resetowałem. Sprobuje z innym zasilczem chcociaz watpie ze jest to wina zasilacza

Więc najlepiej rozłóż i spróbuj powoli, porządnie, poskładać go ponownie.

Może mieć poniedociskane ramy, grafe, wtyczki od zasilacza.

Odpal też zailacz na “sucho”. BEz podłączania do niego żadnych elementów. (na wtyczce 24pin odnajdź przedów czarny (dowolny) - masa i zielony). Połącz je za pomocą zworki (możesz ją łatwo zbuidować np. ze zszywacza). Jeśli się nie zakręci to podłacz jakieś obciązenie (np. dysk twardy) i powtórz uruchomienie idle. Jesli dalej to samo to problem lezy w zasilaczu.

O ostrożności mówić nie muszę? Zworka ma być włożona przed podpięciem zasilacza do pradu.

miałem ten sam problem wymienili płyte główną zasiłke i wraca z serwisu i dalej nie działa Teraz drugi raz do serwisu poleciał! Zrobili po tygodniu. Wysiadła sonda do mierzenia temperatury proca

Która jest na płycir głownej, którą wymienili wcześniej tak? Ciekawe. 2 egzemplarze, 2 trafione. :?