Problem z uruchomieniem komputera i wejsciem do biosu

Witam mam problem z uruchomieniem komputera i wejściem do biosu.

Chodzi o to że gdy włączam komputer wyskakuje blue screen z napisami:

Recovery

Your pc/device needs to be repaired

The boot configuration data file is missing some required information.

File:\BCD

Error code: 0xc000000d

You’ll need to use recovery tools. If you don’t have any installation media (like a disc or USB device), contact your PC administrator or PC/Device manufacturer.

Próbowałem zainstalowac nowy system z pendrive i z płyty nie wdzi ani tego ani tego to znaczy sie nie chce sie załadowac system. Widziałem filmik na którym jakis typek naprawił to po przez ustawienie w biose żeby system odpalił z płyty i tu własnie zaczyna sie problem moj laptop wgl nie chce wejść do biosu wciskalem juz F2 F12 del i inne duperele. Głownym przyciskiem zeby wejsc do biosu zazwyczaj bylo F2 teraz gdy go wciskam pisze mi na pasku ładowania please wait po czym powinno wejsc mi do biosu ale tak nie jest od razu przechodzi do uruchomienia systemu.

Mój laptop to Samsung rv720 jest na nim aktualnie zainstalowany windiws 8 i 10

Totalnie nie wiem co robic prosze o pomoc

 

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty tytułu.

 

Po drugie, na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Dlatego też proszę skorzystać z przycisku Edytuj   i dokonać korekty postów.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

 

Witaj. Spróbuje ci pmóc w rozwiązaniu tego problemu. Spróbuj wejść do tak zwanego “boot menu”. POdczas startu systemu wciskaj F11. Powininno ci się pokazać niebieskie okno z opcjami bootowania. I tak tylko musisz strzałkami najechać na urządznie czy to CD czy pendrive i kliknąć enter. Wtedy komputer automatycznie się zrestartuje i zbootuje z urządzenia, którego mu wcześniej wybrałeś.

 

Jakbyś miał jeszcze jakieś problemy czy pytania, wal śmialo do mnie na priv. Od tego jestem :smiley:

Niestety opcja F11 nie działa :confused:

A wyjmij dysk i zobacz, czy teraz wejdziesz do biosu?

Wyjąłem dysk i nadal nie chce wejść do biosu