Problem z uruchomieniem komputera

Mam problem z uruchomieniem komputera. Bios ładuje się ok. Xp pyta się w jaki sposób ma się uruchomić (normalny, awaryjny itp.) Pojawia się pasek windowsa a po chwili białe tło... Nie wiem co się dzieje nie zmieniałem sprzętu, ani nie instalowałem nowych sterowników...

(Rykendo) #2

Od kiedy się tak dzieje? Próbowałeś z trybem awaryjnym?

(Chillout) #3

Wybierz:Ostatnia dobra konfiguracja.

Próbowałem już i tak samo... ( i tryb awaryjny i ostatnia dobra konfiguracja...)

(Tomikanu) #5

Miałem podobnego zonka problemem okazał sie wirus który blokował uruchamianie sie systemu. Jedynym wyjściem z tej sytuacji był format i jeszcze powiem że taki sam problem miało paru moich znajomych, u niektórych dało się odpalic instalatora win xp, a u niekturych trzeba było niesc dysk do innych osób zeby je sformatowac. Musisz sprawdzic czy Ci poleci instalka xp bo watpie zeby sie coś dało zrobić bez tego.

(Rykendo) #6

Może karta graficzna wadzi. Podaj pełen config kompa wraz z zasilaczem.

(Lukaszk 89) #7

Spróbuj na wszelki wypadek resetu BIOS'u / ew. load optimized/deflaut options.Może coś da.

Nie wiem co to za komp dokładnie bo stoi u dziewczyny na chacie, ale jak chodził ponad rok bez zarzutu to nie powinien być problem karty, szczególnie że nie była zmieniana, ani nic w panelu grzebane... chyba pozostaje format :frowning: