Problem z uruchomieniem komputera

Witam. Moze ktos rozwiaze moj problem.

Komputer dzialal normalnie jednak zawiesil sie, zresetowalem go, wyskoczyla informacja o tym jak chce go uruchomic wiec oczywiscie wybralem aby otworzyl sie normalnie. Jednak pokazalo sie tylko logo Windowsa Xp i bum znowu reset. Teraz pisze z trybu awaryjnego ktory dziala. Przed napisaniem posta zainstalowalem avasta (pousuwal kilka wirusów), i zrobilem skany online: mks vir i kaspersky (te nic juz nie wykazaly).

Nawet nie wiem jakie info wam podawac (system, sprzet?) wiec podam wszystko o co zapytacie.

Pozdrawiam i prosze o pomoc :slight_smile:

uszkodziles plik poprostu

wrzucasz płytke bootowanie z płytki ( instalacja xp) cos podobnego

na pierwszym ekranie napraw system windows xp ( partycje wybierasz i problem z głowy)

najprawdopodobniej uszkodziłes (boot.ini)

Dzieki :slight_smile: jutro spróbuje i dam znać.

Pozdrawiam :slight_smile:

Dodane 15.05.2009 (Pt) 18:27

No niestety chyba jestem zbyt wielkim noobem zeby sobie poradzić:) Zrobilem jak kazaleś, wrzucilem plyte (Win orginalny, dostalem go wraz z kupnem kompa) wyskoczylo czy chce go zainstalowac czy naprawic, wybralem naprawic i niestety dalej nie wiem co robic. Mam mozliwosc wyboru jakis komend ale wogole tego nie moge ogarnoc, gdyby ktos mogl wytlumaczyc mi lopatologicznie co mam zrobic to bylbym wdzieczny:)

Pozdrawiam:)

W pierwszym oknie wciskasz ENTER, później akceptujesz umowę licencyjną klawiszem F8, a w kolejnym wciskasz R

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

ale jestes noob—> to do moderatora ! "Problem z uruchomieniem komputera " -> Co zły? !!