Problem z uruchomieniem komputera

oto co wyskoczylo po restarcie, teraz juz wogole komputer nie chce sie uruchomic chociaz slychac ze chodzi. pisze juz 3 raz tego posta nie wiem czemu sie nie zamieszcza

remontrafal003.th.jpg

A co nowego instalowałaś ? Programy ? urządzenia ? sterowniki ? A ogólnie to co za sprzęt ?

ieszco rano wyskoczylo mi nowe stery do java, ale nigdy po tym nic mi sie nie stao, sprzet to duo core 7400, palit hd4850, 2gb ddr2, segate barracuda 500gb, asus p5, ocz 500, roczny sprzecik

No i chyba masz rozwiązanie. Coś się pogryzło. Spróbuj uruchomić w trybie awaryjnym i odinstalować jave. Pobierz ją sobie nową z dobreprogramy.pl i może poleci już dobrze.

Jak startuje komp to F5 albo F8. Dokładnie nie pamiętam.

wlasnie ze probowalem tryb awaryjny, ale nawet monitor sie nie wlacza, grafe pozyczylem od sasiada i tez nic. ale watpie ze to grafika, juz nie wiem co

A może dysk ci zaszwankował ? Jakieś bady … ewentualnie wirusek ? Odłącz HDD i włącz sam komp czy wystartuje. (Odłącz HDD na wyłączonym kompie !)

Daj znać czy poszło bez HDD

zadnej reakcji, co mnie dziwi to nawet klawiatura nie dziala, a dokldanie to wogole kontrolka nie swieci, jakby nie miala zasialania, czy nie padla plyta glowna, chyba trzeba do serwisu niestety

No jak odłączyłeś HDD i dalej to samo to odłącz teraz kości RAM, puźniej przenieś do drugiego slotu.

Próbuj, próbuj, serwis cie zje a to może być błahostka.

Bez ramu komp może tylko pikać.

stary jestes bogiem, nie wiem jak moge ci flaszke postawic, rzeczywiscie ramy padly. poprostu dziekuje badzo

Polecam się na przyszłość.

Kto pyta nie błądzi. 8)

Dodane 04.04.2010 (N) 19:10

A próbowałeś je przetrzeć i wsadzić do drugiego slota ?

ak wwlasnie to robilem, jedna kosc sie zepsula co jest rzadkoscia, druga kosc dziala na obudwy slotach takzde sloty sa ok, 100% kosc. naprawde jestem ci wdzieczny. pozdrawiam, sorry za moj nick, mam nicka roseng i jakos mi nie wchodzi, ale fakt ze dawno nie korzystalem z forum, takze nie negujcie mnie za brak powitania

No to jak już tak sprawdziłeś i wiesz o co chodzi to fajowo.

Pozdrawiam. Miłego klikania.