Problem z uruchomieniem komputera

Witam.

Mam następujący problem, złożyłem sobie komputer z częsci kupionych na Alledrogo tzn: Procesor: AMD 3600+( Windsor) , Ram: 2x1Gb 800Mhz Kingston, Zasilacz: Fortron450WPFS, Grafika: ATI HD4850 512Mb, Płyta : DFI Infinity NF Ultra II-M2, Dysk: 250Gb i nagrywarka DVD. Po złożeniu całego zestawu klikam Power na płycie wszystkie wiatraczki sie uruchamiają ale płyta nie wydaje żadnych dzwięków (pikania które znam z innych płyt) na płycie świeci sie dioda Led1(która jest chyba od zasilania z tego co sie orientuje) oraz dioda led6( która nie wiem co oznacza) poza tym na karcie graficznej świecą sie 2 diody które powinny mignąc i zgasnąc, lecz cały czas sie świecą. Zasilacz działał u kolegi to samo karta graficzna. procesor miał minimalne pokrzywione nóżki jednak je wyprostowałem i wszedł dobrze. Podpięty monitor również nie reaguje, tak jak by nie było karty. Co może być powodem tego całego zamieszania? Porszę o pomoc.

Przez przekrzywione nóżki procesora ostatnio wyrzuciłem Athlona x2 4200+ do kosza :wink:

Standardowo, zero reakcji, wiatraki się kręcą ,ale obrazu nie ma, a płyta nie wydaje dźwięku.

Ale po wyprostowaniu trudnow stwierdzić które były krzywe a które nie, to na pewno procesor?

Poza tym czytałem gdzieś ze gościom chodza proce nawet bez nóżki

Dodane 26.06.2011 (N) 18:56

Nikt więcej sie nie wypowie? Co to może być płyta główna czy procesor?