Problem z uruchomieniem komputera

Witam,

sprawa wygląda mniej więcej tak :

najpierw komputer uruchamiał się do tego momentu, w którym znika ekran startowy BIOSu, wtedy w lewym górnym rogu ekranu pojawiała się konsolowa migająca spacja i to by było na tyle. Uznałem więc, że jest to być może wina źle podpiętych kabli, rozkręciłem obudowę, poprawiłem wszystko, wyczyściłem itp itd. I w tym momencie gdy po raz kolejny próbowałem uruchomić komputer, ten już w ogóle nie reagował, tylko włączał się, wiatrak od karty graficznej jęczy niemiłosiernie, monitor się nie uruchamia i generalnie nic się nie dzieje (jestem pewien, że to wiatrak od grafiki, bo sprawdzałem uruchomienie bez niej i nic nie “jęczy”). Co ciekawe, guzik power działa normalnie za każdym razem, gdy komputer włączam, natomiast nie da się go już za jego pomocą kompa wyłączyć o_O. Jedyne co pomaga to odłączenie go od prądu.

CPU: AMD Phenom II X3 720 (3x 3.0 GHz)

MotherBoard: Gigabyte GA-MA770-UD3

HD: Samsung 750 GB 32MB

Monitor: Samsung Syncmaster 2232BW 22"

Graphics: GF GTX 275 896MB

Memory: 2x2GB Patriot 800 LLK

Jest jakakolwiek szansa na pomoc czy niestety czeka go serwis?

Pozdrawiam.

W BIOS wszystko jest dobrze ustawione / nie przestawiło się coś ? Próbowałeś załadować domyślne ustawienia ?

Jeżeli masz jakiś inny dysk twardy ,to spróbuj odpiąć 750 GB ,podepnij inny zrób próbę- sprawdź czy komputer wystartuje z płyty instalacyjnej.

W tej chwili nie jestem już w stanie nic przestawić w BIOS, ponieważ monitor w ogóle się nie odpala.

Dysku w tym momencie żadnego zapasowego nie mam, jeśli nic do jutra nie wymyślę to jakiś się skombinuje.

Rozepnij jeszcze raz wszystko (płytę/zasilanie/dyski itp ) i spróbuj zresetować CMOS : http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1204376.html. Odczekaj 10min > podepnij wszystko i sprawdź.

Jak coś zaskoczy a nie odpali,to jeżeli uda Ci się wejść w BIOS a na płycie jest zintegrowana karta graficzna ,to przestaw w BIOS na integre i spróbuj też do niej podpiąć monitor i uruchomić na niej system.