Problem z uruchomieniem komputera

Mam od kilki dni problem z moim komputerem. Po włączeniu komputer chodzi, ale nie czyta płyt, monitor nic nie pokazuje. próbowałem kombinować z pamięcią RAM, ale nie wyszło.

Nie znam się zbyt dobrze na wewnętrznej budowie komputera. Wcześniej miałem podobny problem, tyle że komputer się co jakiś czas wyłączał. Wtedy trzeba było uderzyć kilka razy ręką żeby komputer się ponownie włączył normalnie. Teraz to nic nie daje. To co wiem o moim komputerze:

Procesor intel core i5 3,20 ghz

karta graficzna amd radeon 6700 

RAM 8 GB

Windows 7 professional 

Domyślam się że komputer próbuje wznawiać działanie systemu, bo uruchamia się jakby po hibernacji systemu.

Proszę uprzejmie o szybką pomoc :slight_smile:

P.S jestem nowym użytkownikiem i przypadkiem napisałem w temacie: Witam!

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

A nie masz gwarancji na niego?

 

Ja proponuję serwis.

 

I nie robi się wstrząsu i nie ,bije, kompa - wielki błąd?

 

Konserwacja kompa, sprawdzenie, może gdzieś brak styku.

 

Trzeba ewentualnie zacząć od wymiany zasilacza o takiej samej mocy lub wyższej i test.

Brak styku? Nie do końca rozumiem. :confused:

 

Źle wsadzone wtyczki zasilania, karty, moduły pamięci i inne.

Wszystko jest ok. Skorzystam z rady :I