Problem z uruchomieniem komputera

Dobry wieczór mam mały problem z płytą główna GA H61M DS2 REV 3. Chciałem sformatować komputer lecz niestety po próbie wejścia w BIOS nic się nie działo czarny ekran, wiec postanowiłem zrestartować bios za pomocą wyciągnięcia baterii. Niestety teraz przy odpaleniu komputera dzieje się to samo jak przy wejściu do biosu monitor się podświetla i nic się nie dzieje, dodam ze zrestartowałem tez CMOS i aktualnie skończyły mi się pomysły. Wyciągniecie pamięci RAM oraz Grafiki też nie pomaga.

To może karta grafiki umarła? monitor i inne

Specyfikacja kompa + zasilacz, dane odczytaj z jego obudowy.

Sprawdzisz wszytko dokładnie na płycie plus wyjmiesz kartę grafiki PCIE i monitor podepniesz do integry i test.

Jak dalej ciemno - reset biosu baterią.

Komputer odłączony od zasilania 230V, wyjmujesz baterię z płyty na 10 minut, wkładasz, uruchamiasz kompa i start do biosu i jak tu wejdziesz to pół sukcesu, ustawisz datę i godzinę (prawidłowy reset zresetuje te dane) i zapiszesz bios Save.

Witam,
podłączyłem do Integry monitor lecz niestety nieraguje, nie uruchamia się, karta graficzna oraz monitor są sprawne ze względu na to że udało mi się uruchomić backup biosu (z DualBios’a) niestety nawet po przywróceniu go nadal są problemy. Reset baterią niestety nie pomaga bo także to próbowałem.
Płyta główna to Gigabyte GA H61M DS2 REV 3, grafika HD5450 a procek od Intela.

Spróbuj na jednym module pamięci obsadzonym w I banku.

Odłącz od płyty wszystko co zbędne (szczególnie dysk systemowy) i test.

Może płyta padła?

Co to masz za zasilacz?

Jakie problemy?

Zasilacz jest firmy Take Me 400. A po przywróceniu jest ten sam problem, źle się wyraziłem przepraszam. Wszystkie komponenty są odłączone jest tylko RAM i Procesor.

To też złom? zasilacz lub płyta?

Oby zasilacz, chociaż coś czuję że BIOS padał, jutro dam znać jak dostanę do rąk trochę lepszy zasilacz.

Wskazane zacząć od zasilacza, może płyta - zmień moduły pamięci w I banku, reset biosu baterią i test.

Dużego wyboru nie ma, CPU się nie psuje, czyli w podstawowej Twojej konfiguracji wchodzi w grę, zasilacz + płyta + pamięć i jak to sprawne komp musi odpalić i musisz wejść do biosu.