Problem z uruchomieniem Laptopa! Miganie akranu brak automatycznej naprawy

Witajcie, zaszła trochę dziwna sytuacja… Resetowalem swój komputer ponieważ wystąpiło na nim ostatnio trochę błędów, wiec dobra, wszystko zresetowane tylko język jakoś dziwnie zmienił się na angielski, pogrzebalem w ustawieniach i ustawilem na polski gdzie potem zaznaczylem jakieś 2 “kwadraciki” żeby system został spolszczony i cos (czego nie pamiętam) gdzie pisało “user” wtedy system poprosił o ponowne włączenie, i tak zrobiłem. Niestety od tej pory jest ciągle to samo. W sensie ląduje się wszystko (jest animacja ladowania) po czym potem się wyłącza i ekran zaczyna migotac z takiego ciemnego szarego (tak było zawsze pod koniec ladowania, potem uruchamial się system) na czarny . Kiedy chciałem wymusić automatyczną naprawę na laptopie czyli włączanie go i wyłączanie z zasilania, (3 razy) zawsze tak robiłem i działało, to teraz wyskakuje tylko odzyskiwanie i mam dostęp chyba do biosu (UEFI), do ponownego uruchomienia (nic nie daje) i różne włączania systemu które tez nie chcą dzialać, co mam robić żeby system w końcu się odpalił? Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Oddać laptopa do serwisu.

I nie ma innego wyjścia?

Z recovery zainstalować na nowo? Live CD / DVD linuksem przekopiować wcześniej dane z dysku jakich nie chcesz utracić.

Tylko jest taki problem, ze gdy chcę wejść w tryb recovery, to nic się nie dzieje. Jaśniej… Naciskając “Nacisnij klawisz F8 aby uzyskac dostęp do ustawień uruchamiania” i następnie F4 (Enable safe mode) system włącza się ale nic więcej, zostaje czarny ekran lekko przeswitujacy na szaro.