Problem z uruchomieniem laptopa....pomocy

zakupilem laptopa tj HP 6000 pavilion wczoraj wieczorem jeszcze siedzialem i gadalem a dzis rano włanczam go ekran sie nie odpala laptop wydaje 3 dzwieki jeden dlugi i dwa krotkie i po czasie słysze w glosnikach ze wszystko sie ładuje no ale matryca nie swieci …tylko czarna …pomocy co to moze byc a i dodam ze na nieszczescie gwarancja mi sie skonczyła 3 tygodnie temu szlagg :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Najprawdopodobniej uszkodzona karta graficzna. Zawieź do serwisu lub spróbuj z inną karta graficzną. Mogę się mylić, ale to podejrzewam.

Albo sprawdź go inaczej - podłącz zewnętrzny monitor.

sygnał długi, potem dwa krótkie - błąd karty graficznej

-> Sevis raczey,

mam ten sam problem jak mam znalesc karte graficzna slyszalam ze najpierw najlepej sprawdzic cz karta graficzna sie nieobluzowala ale jak mam to zrobic gdzie jej szukac??? pomozcie mam ten sam laptop co kolega wyzej i ten sam problem

Zależy od wersji biosu , w biosach AMI oznacza błąd karty graficznej , w biose AWARD błąd pamięci RAM

no ok ale po 1 jak to sprawdzic po 2 chce go rozkrecic tylko gdzie znajduje sie karta?

To laptop - karta graficzna to kawałek płyty głównej w 99% - nie da się by się obluzowałą

Może byś tak raczył sprawdzić zanim coś napiszesz na forum :?

http://www.playback.pl/numer12/pibi/hp- … v6000.html

Po co?? !!

okej mam gwarancje jeszcze 2 miesiace ale zgubilam rachunek kupilam go w anglii niechca go przyjac bez rachunku to chyba tak musze zaczac grzebac