Problem z uruchomieniem laptopa - sam sie restartuje

Wlaczam dzisiaj lapa i nie moze wejsc do windowsa tzn mam do wyboru pare trybow awaryjny, awaryjny z obsluga sieci, awaryjny inny , normalny i tryb z ostatnimi dobrymi ustawieniami… i kazdy ktory wlacze powoduje ze gdy windows sie zaczyna ladowac sam sie restartuje… o co do diaska chodzi ? owszem ostatnimi czas pokazywal mi sie komunikat ze moglam byc ofiara nielegalnego opragramowania windows ale tylko dlatego ze taki mi w serwise zaintsalowali… i ostatnio tez jak wylaczalam laptopa nie chcial siewylaczyc zostawl na niebieskim tle i go wylaczylam przyciskiem wczesniej niz sam si wlaczyl wlasnie wczoraj po czym wlaczam i lipa… sama musialam wylaczac recznie… niewiem ci jest grane … zdaje sobie sprawe ze postawienie nowego systemu moze rozwiazac sytuacje lecz bardzo mi zalezy aby odzyskac dane na dyskach…

doradzcie co robic lecz prosze o jasne przedstawienie sytuacji go ja troszke jestem zielona jezeli chodzi o wchodzenie do biosa i tak…

czytalam tez ze to moze byc wina zasilacza… zasilacz mysle ze dziala poprawinie boto nowy komputer i niedawno byl w serwisie wlasnie z postawieniem systemu i byl sprwadzany… prosze o jakies rady co robic…

\

więc zainstaluj ponownie windows, tym razem oryginalny wpisując klucz z nalepki, lub uzyskany z subskrypcji msdn

jeśli posiadasz instalatora visty do odzyskania danych może być przydatna demonstracja:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34 … +WinPE+2.0