Problem z uruchomieniem laptopa - sam sie restartuje

(Agatamoo) #1

Wlaczam dzisiaj lapa i nie moze wejsc do windowsa tzn mam do wyboru pare trybow awaryjny, awaryjny z obsluga sieci, awaryjny inny , normalny i tryb z ostatnimi dobrymi ustawieniami... i kazdy ktory wlacze powoduje ze gdy windows sie zaczyna ladowac sam sie restartuje... o co do diaska chodzi ? owszem ostatnimi czas pokazywal mi sie komunikat ze moglam byc ofiara nielegalnego opragramowania windows ale tylko dlatego ze taki mi w serwise zaintsalowali... i ostatnio tez jak wylaczalam laptopa nie chcial siewylaczyc zostawl na niebieskim tle i go wylaczylam przyciskiem wczesniej niz sam si wlaczyl wlasnie wczoraj po czym wlaczam i lipa.... sama musialam wylaczac recznie.... niewiem ci jest grane ... zdaje sobie sprawe ze postawienie nowego systemu moze rozwiazac sytuacje lecz bardzo mi zalezy aby odzyskac dane na dyskach...

doradzcie co robic lecz prosze o jasne przedstawienie sytuacji go ja troszke jestem zielona jezeli chodzi o wchodzenie do biosa i tak...

czytalam tez ze to moze byc wina zasilacza... zasilacz mysle ze dziala poprawinie boto nowy komputer i niedawno byl w serwisie wlasnie z postawieniem systemu i byl sprwadzany.... prosze o jakies rady co robic...

\

(CzajAn) #2

więc zainstaluj ponownie windows, tym razem oryginalny wpisując klucz z nalepki, lub uzyskany z subskrypcji msdn

jeśli posiadasz instalatora visty do odzyskania danych może być przydatna demonstracja:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34 ... +WinPE+2.0