Problem z uruchomieniem laptopa -zwis na samym początku

Witam.

Mam dość poważny chyba problem. Posiadam dość nowego laptopka bo ma nieco ponad roczek i jeszcze jest na gwarancji. Już 2 razy był formatowany i nowy systemik był instalowany (bez problemów). Teraz postanowiłem podzielić na partycje bo jak wiemy mądrzy ludzie z Vobisa zawsze dają jedną partycję. To też robiłem wiele razy i bez problemów.Ale tym razem bylo inaczej :/…

Otoz chcialem zrobic partcje tak jak zwykle przez instalacje win xp (banalne i szybkie) no a fdisk to u mnie bylo na codzien tyle ze w laptopie nie mam stacji :stuck_out_tongue: No ale powracajac do glownego watka… zrobilem partycje uruchamiam wiec ponownie kompa,ten standard uruchamia instalatora i laduje te podstawowe dla siebie pliki… potem uruchamia sie znowu i mi pisze - blad ladowania plikow systemowych czy cos podobnego no wiec restuje by zrobic wszystko jeszcze raz (windows oryginalny sprawdzany juz jakies 6 razy razem z partycjonowaniem 2 razy) no i uruchamia sie nazwa firmy z mozlwioscia wyboru BOota lub Bioosa (Fujitsu Siemens) i… i stoi w miejscu… nic sie nie dzieje :confused: nie chce isc dalej i dzialaja tylko klawisze alt ctrl del a jezeli w miare szybko nacisne f2 to mi zaczyna biosa uruchamiac i tez… zwiesza sie i stoi w srodku uruchamiania biosa… tragedia panowie :confused: Czy ktos wie co jest grane?

Dzieki za pomoc jak cos :slight_smile: