Problem z uruchomieniem laptopa


(Cichyv8) #1

Witam 

Wyłączyłem laptopa wczoraj wieczorem, dzisiaj po przyjściu z szkoły próbowałem go włączyć lecz nic się nie dzieje, jedyne co się odpala to logo i napis przygotowanie automatycznej naprawy. Problem polega że ten proces trwa i trwa i nic się nie dzieje.Windows 8.1 po najnowszej aktualizacji. Laptop firmy Lenovo model G505s , procesor AMD A8-4500M 1.9Ghz , Pamięć ram 4gb , dysk twardy 1tb hdd.


(adi0922) #2

Masz może możliwość wejścia do trybu awaryjnego czy coś? Spróbuj tak: 3-4 razy włącz lapka po włączeniu sie naprawiania wyłącz go i tak 3-4 razy to chyba jak się nie mylę wywołuje taką ukrytą opcję. Jeśli nie to poszukaj na Internecie skrótu klawiszowego do włączenia trybu awaryjnego. Oczywiście nie będziemy go wlaczac ale wywola to ukryte opcje. Wybierz z tycz opcji przywracanie systemu i dzialaj. Sory jeśli ten tekst nie ma ładu i składu ale piszę z telefonu na szybko :stuck_out_tongue:

Tak wgl. To proces naprawy możesz zostawić nawet na całą noc dzisiaj i jutro napiszesz czy dalej jest naprawianie. Jak tak to użyj instrukcji powyższej