Problem z uruchomieniem NHL 2006


(Monty150) #1

Witam, zainstalowałem oryginalnego NHL'a 2006, uruchamiam i pojawia się taki komunikat - http://img513.imageshack.us/my.php?image=jhkhkj1vy.jpg Nie wiem co jest, mam kartę GeForce 2 MX 400 64 MB, a w minimalnych było podane, że właśnie GeForce 2 lub lepsza, zainstalowałem DirectX 9.0c, taki jaki ma być. Zainstalowałem Patch#2 ENG i dalej to samo, może mam zaistalować inne sterowniki niż te co mam na płycie, tylko nie wiem jakie Proszę o pomoc. Może ktoś już spotkał się z takim problemem?


(Fernando) #2

właśnie tu chodzi o to że masz nie akutalne sterowniki do karty graf.

link

link


(Monty150) #3

Dzięki, możesz powiedzieć Merxor, który sterownik mam wybrać, po prostu nie wiem, jest ich tak wiele. Podaj, jeśli możesz link do tego sterownika, jakiego mam zainstalować. To ma być detonator czy inny, nowszy sterownik? Dzięki z góry.


(Fernando) #4

Szczeże muwiąc to sie nieznam zabardzo :slight_smile:

http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_91.31_pl.html

tu masz z strony producenta http://www.nvidia.pl/object/nzone_downl ... 43_pl.html

tu też od producenta ale wersja beta

jak nie wiesz co oznacza beta klik


(Monty150) #5

Rozumiem, dzięki, ale nie jestem takim n00bem, co do tego linku o becie :] Po prostu nie wiedziałem, który sterownik wybrać, jak pisałem wyżej, bardzo ich dużo na tych podanych przez Ciebie stronach.

Złączono Posta : 01.07.2006 (Sob) 14:50

Problem rozwiązałem, ściągając i instalując detonator nVidia w wersji 45.23. Gierka jest świetna, dzięki Merxor jeszcze raz za te linki :smiley:

Pozdrawiam