Problem z uruchomieniem nowego komputera, brak sygnały na ekranie

Witam,

Zakupiłem podzespoły i złożyłem komputer, z istotnych ku temu rzeczy:
Płyta główna ASRock H110M DVS R3.0
Procesor Intel Core i5-7400
Zasilacz Corsair CX450M 450W
Pamięć Crucial 8GB 2133MHz DDR4,
po złożeniu wszystkiego po uruchomieniu PC, w środku co się miało zapalić zapaliło, co miało się kręcić kręciło, natomiast przy podłączeniu monitora wejściem d-sub, ekran nic nie wyświetla, jedynie komunikat o braku sygnału.Podłączałem kartę graficzną i przez HDMI do telewizora również ten sam komunikat. Wcześniej podejrzewałem, że może to być błąd z wersją biosu, nie miałem możliwości to zaniosłem płytę do serwisu i zaktualizowali bios, z tym że dostałem informacje że ram, który posiadam jest nie kompatybilny (na stronie producenta jest co innego) i był brak obrazu, natomiast z inną pamięcią obraz był. Po aktualizacji biosu jednak po podłączeniu wszystkiego znowu w domu nadal występuje brak obrazu, nieważne z jaką pamięcią ram. ( posiadam ten sam RAM od serwisu, na którym mieli obraz)

Jeśli robisz te próby z kartą graficzną na PCIe (nic nie piszesz na ten temat), to ją wymontuj i zrób próby z kartą graficzną zintegrowaną.

Pisałem, że próbowałem z kartą graficzną przez HDMI, wcześniej bez niej wejściem d-sub.

Masz gwarancję na naprawę, serwis i niech Ci pokażą, że to działa.