Problem z uruchomieniem Outlook Express 6


(Movalis) #1

Witam,

Mój problem jest podobny do tego opisanego w tym wątku: nie-moge-uruchomic-t38075.html#p297166 , z tym, że tamto rozwiązanie u mnie nie pomaga. Dokładnie wygląda to tak: OE się nie uruchamia, wyświetla się komunikat:

"Nie można uruchomić programu Outlook Express. Aplikacja nie mogła utworzyć obiektu buforowania czcionek. W komputerze zabrakło pamięci lub dysk jest pełny. Aby uzyskać dodatkową pomoc, skontaktuj się z obsługą techniczną firmy Microsoft. (0x8007000E, 14007)".

Po kliknięciu OK, wyświetla się

"Nie można uruchomić programu Outlook Express, ponieważ biblioteka MSOE.DLL nie może zostać zainicjowana. Program Outlook Express może nie być poprawnie zainstalowany."

Próbowałem usuwania klucza Identities, tak jak to opisano tutaj http://support.microsoft.com/default.as ... ;pl;245419 , ale utknąłem na usunięciu klucza, bo OE się nie uruchamia. Zmieniło to tyle, że teraz nie wyświetla się już propozycja kompresowania danych, bo foldery w C:\Documents and Settings\user\Dane aplikacji\Identities są puste, wcześniej sprawdzałem atrybuty plików i nie były tylko do odczytu. Nie wiem, czy przywracać rejestr do stanu sprzed zmian... Dodam, że na dysku systemowym jest jeszcze sporo miejsca. Właściwie to w sieci znalazłem niewiele na ten temat po angielsku, po polsku jeszcze mniej... Ma ktoś jakiś pomysł na to, co z tym zrobić?


(goomish) #2

Sprawdź to -> http://support.microsoft.com/kb/232169/pl