Problem z uruchomieniem Prince od Persia SOT

Witam

mój problem dotyczy następującego problemu

po instalacji gry pokazuje się komunikat takiej treści:

Your videocard « Mobile Intel® 945 Express Chipset Family » is not supported.

Your videocard does not support some required features ( D3DDEVCAPS_HWTRANSFORMANDLIGHT ).

mimo wszystko po kliknięciu na YES pokazuje się okienko z błędem: Cannot locate the CD-ROM w tytule

oraz: Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application

po kliknięciu OK ( własćiwe CD w napędzie ) dostaję komunikat: The game process was manually killed…i na tym koniec

Czy ktoś wie co się dzieje i jak to rozwiązać ?

Proszę o Pomoc :frowning:

twoja karta jest nieobsługiwana i za pewne nie ma shaderów… nic nie poradzisz, nie uruchomisz tej gry…

nawet oszukiwaczem jak włączysz to nie będzie textur a nie da się grać bez nich… i nie będę wspominał że gra i tak będzie się niemiłosiernie cieła…

gra jest oryginalna?

Jedynie może pomóc użycie 3danalyze który emuluję PS 2.0 w starszych kartach ale nie wiem jak to będzie z płynnością

a która to dokładnie opcja w 3D Analyze ?

wcześniej próbowałem uruchomić z 3D Analyze i pokazało: Your videocard « 3D-Analyze v2.3 - http://www.tommti-systems.com » is not supported.

gdzieś zrobiłem test czy gra mi pójdzie i pokazało jedyne czego nie mam: Video HW Transform & Lighting: Required - Yes , You have - No

czy to może być przyczyna ? da się coś z tym zrobić ? :frowning:

pamiętam jak próbowałem 3d analyze odpalić tę grę na gf4mx… bez skutku… i dałem żeby widział moją kartę jako fx 5900 ultra… ale i tak to nic nie dało… odpuść sobie…

zrobiłem tak, ustawiłem Device i Vendor

pokazało: The game cannot be launched: operacja ukończona pomyślnie

:frowning: :frowning: :frowning: