Problem z uruchomieniem przywracania systemu

Mam problem: Nie chce mi się odpalić przywracanie systemu (mam włączone), bowiem gdy wchodzę w przywracanie systemu i chcę przywrócić system to po przeprowadzeniu tych wszystkich czynności (wybranie punktu przywracania, itd.) komp się restartuje i po ponownym uruchomieniu jest komunikat że nie można przywrócić systemu Windows.

MOŻLIWE, ze masz jakieś błędy, które możesz usunąć poprzez Aktualizację systemu. W niektórych Windowsach (np. mój) w ogóle nie działa ta opcja, naprawiłem ja właśnie poprzez aktualizację.

Może w twoim systemie zaszły jakieś duże zmiany i Przywracanie Systemu nie daje rady?

W moim systemie nie zaszły żadne znaczące zmiany, po prostu ostatnio to zauważyłem - aktualizacje też za wiele nie pomagają jeśli chodzi o to. Po prostu chciałem przywrócić system bo miałem problem z netem (już go nie mam, ale nikomu nie polecam sieci LAN). Hmm…A czy konsolą odzyskiwania można spróbować?

Możesz popróbować w ten sposób :arrow: Klik

Również i w ten sposób co podałeś cosik_ktosik nie działa przywracanie systemu. W takim razie czy jedynym ratunkiem jest format?

Jest jeszcze instalowanie w trybie naprawy (jak podczas instalowania zapyta się drugi raz, czy naprawiać - po tabeli z wyborem systemu).

Sprawdź jeszcze w rejestrze, czy w:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\SystemRestore]

“DisableSR” nie ma wartości 1

(do rejestru wchodzisz przez start->uruchom-> wpisujesz regedit)

Nie ma…

Dla pewności, powinna tam być wartość 0.

Problem rozwiązany…Spróbowałem wyłączenia i włączenia przywracania systemu…I zadziałało. Temat do kosza.

Zazwyczaj takie coś zadziała ale systemu do dawnego stanu już nie przywrócisz…