Problem z uruchomieniem się programu Stefan

Witam, instaluje komunikator Stefan i w procesach widzę że jest 13 MB pamięci zajmuje 0% CPU i nie pojawia się na pulpicie, po prostu się nie uruchamia, pomimo kilkukrotnego odinstalowaniu i zainstalowaniu, proszę o pomoc

Kolo zegara w tray’u tez sie nie pokazuje ?? Podaj wersje którą instalowałes :stuck_out_tongue:

Zainstaluj: http://idesk.interia.pl/ - “zawiera” z sobie Stefana i ma dodatkowo kilka innych dodatkowych funkcji. Ze stefanem różne to bywa, Idesk działa lepiej.

ale Idesk nie ma czaterii

Jest czateria (bez reklam) i inne dodatki też są.

Idesk tak samo jak Stefan w menadżerze zadań jest 14 MB, 0% CPU, tak samo nie włącza się, w trayu też nie ma…

Czyli pewnie masz coś skopane w systemie. Może trochę posprzątaj? Na początek CCleaner?

Skanowałem, usunęło mi mnóstwo błędów, ale nadal w przypadki Idesk i Stefana one się nie włączają… Co dalej ?

Przypomniałem sobie, że jakiś miesiąc temu Eset zgłaszał mi jakieś potencjalne zagrożenie w głównym pliku Idesk i go blokował - może u Ciebie też blokuje ten program, dodaj go do listy zaufanych.

Swoją drogą ciekawe co Interia umieściła za dziwny kod w tym programie, że antywirus się buntuje, napisałem im o tym ale nic nie odpisali.

Ja już znam wyjaśnienie… Napisałem do nich i mi odpisali

no i ok:)